Neler Yeni

Toshiba rc 500 yazma hızı ve sağlığının hemen düşmesi

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
merhaba ben 5 ay önce imzamdaki sistemi aldım ve şu anda bakınca sağlığı çok hızlı düşmüş ve yazma hızı vaat ettiği yazma hızının 1/2sine anca ulaşıyor hatta ulaşamıyor bile sizce garantiye gönderip yenisinimi isteyeyim yoksa para iadesi isteyip başka bi ssdmi alayım (samsungu alamam çok pahalı çünkü) benim ozamanki aldığım fiyatı 500tl bişeydi hazır sistem almıştım çünkü sizce napmalıyım garantiye gönderip yenisinimi istemeliyim yoksa başka bi ssdmi almalıyım eğer başka bi ssd al diyorsanız vatandan sadece vatandan önerirseniz sevinirim samsung hariç çünkü aşırı pahalı

Ekler

• 2.png
    2.png
    38.8 KB · Hit: 40
  • 3.png
    3.png
    886.9 KB · Hit: 35

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
merhaba ben 5 ay önce imzamdaki sistemi aldım ve şu anda bakınca sağlığı çok hızlı düşmüş ve yazma hızı vaat ettiği yazma hızının 1/2sine anca ulaşıyor hatta ulaşamıyor bile sizce garantiye gönderip yenisinimi isteyeyim yoksa para iadesi isteyip başka bi ssdmi alayım (samsungu alamam çok pahalı çünkü) benim ozamanki aldığım fiyatı 500tl bişeydi hazır sistem almıştım çünkü sizce napmalıyım garantiye gönderip yenisinimi istemeliyim yoksa başka bi ssdmi almalıyım eğer başka bi SSD al diyorsanız vatandan sadece vatandan önerirseniz sevinirim samsung hariç çünkü aşırı pahalı
Alabiliyorsan hyperx

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alabiliyorsan hyperx
benimde aklıma aslında o yatmıştı çünkü bi donanım arşivinde ssd rehberi açmışlardı orada hyperx yoktu heralde bişeyi yok onun ben heralde para iadesi alıp hyperxe geçicem çünkü yenisini istesem gine aynısı olursa çıldırırım bu sefer

FreakyXd

80+ Silver
iade et. samsungdan şaşma ya da kingston a2000 geç :d

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iade et. samsungdan şaşma ya da kingston a2000 geç :d
samsungdan şaşmak istemiyorumda ben m.2ye ihtiyaç duymuyorum ztn hazır sistemde aldığım içinde üstüne para ödemek zorunda kalıcam onun yüzünden hyperx alıcam sence hyperx fury ssdsi güzelmi ?

FreakyXd

80+ Silver
samsungdan şaşmak istemiyorumda ben m.2ye ihtiyaç duymuyorum ztn hazır sistemde aldığım içinde üstüne para ödemek zorunda kalıcam onun yüzünden hyperx alıcam sence hyperx fury ssdsi güzelmi ?
bütçe ? nedir

FreakyXd

80+ Silver

FreakyXd

80+ Silver

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
yüksek ihtimalle ya hyperx fury alıcam yada biraz babama ayak diretip samsunga çıkartmaya çalışıcam çıtayı çünkü en iyisi samsung samsung olmassa 500gblık hyperx fury alıcam :/

Top Bottom