Neler Yeni

tosla steam'den oyun alamıyorum

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin.

daha yeni tosla kart çıkardım davet kodu sayesinde toslaback olarak 5 tl geldi suan 5 tl bakiyrm var steamden 2 tl'ye payday 2 alacaktım ama üstteki hatayı veriyor sebebi nedir?

Emir.jk

80+ Bronze
Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin.

daha yeni tosla kart çıkardım davet kodu sayesinde toslaback olarak 5 TL geldi suan 5 TL bakiyrm var steamden 2 TL'ye payday 2 alacaktım ama üstteki hatayı veriyor sebebi nedir?
Bidaha dene bendede dedi ve kart nosunu falan dogru gir

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bidaha dene bendede dedi ve kart nosunu falan dogru gir
denedim ama olmuyor ilginç kart internet alışverişlerinede açık acaba tosback'den gelen para olduğu içinmi almıyor anlayamadım

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen

hytic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Okyanus Kagan Fert
İlgilendiği Kategoriler
Yazilim, Isletim Sistemleri ve Gelistirme Kartlari
Instagram
hz_pingullah
Steam
missiles!
Twitter
hz_zencigot
Discord
oki#8789
Reddit
u/oki404
Ininalde ayni sorunu yasamistim. Destegi arayinca karti duzelttiler ve parayi iade ettiler.

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Adil Canbulat

daha yeni tosla kart çıkardım davet kodu sayesinde toslaback olarak 5 TL geldi suan 5 TL bakiyrm var steamden 2 TL'ye payday 2 alacaktım ama üstteki hatayı veriyor sebebi nedir?
birkaç kez yanlış girip satın almayımı denedin

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen

Caelius

80+ Silver
bende surekli tosla ile aliyorum hic boyle bir sorun yasamadim

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,705
İsim
SANANE

"İşte şimdi duvara TOSLADIN." - Papara

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
bilmiyorum ki ben hic sorun yasamadim sahsen satin alimi yaparken master card sectin degil mi
evet ama çözdüm sanırım yeni çıkarmıştım girdim az önce toslaya e postayı doğrulamamışım doğrulama gönderiyorum doğrulama gelmiyor canlı desteğe yazdım çok fazla denediniz 1 saat sonra tekrar deneyin dedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,475
Üyeler
151,901
Son üye
ZeusQ0
Top Bottom