Neler Yeni

Steam paramı çekti fakat oyun kütüphanede yok

zedwale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Steam üzerinden dlc satın alıyordum karttan parayı çekti ama dlc gelmedi ve satın alım gerçekleşemedi dedi "kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize 'bloke' koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyiniz" diye de uyarı verdi. Steam desteğe mesaj yolladım ve dekont gönderdim böyle geri dönüş yaptılar ne yapmam lazım

Ekler

• Screenshot_2023-03-17-20-55-47-338_com.valvesoftware.android.steam.community~2.jpg
    Screenshot_2023-03-17-20-55-47-338_com.valvesoftware.android.steam.community~2.jpg
    209.9 KB · Hit: 47

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Steam üzerinden dlc satın alıyordum karttan parayı çekti ama dlc gelmedi ve satın alım gerçekleşemedi dedi "kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize 'bloke' koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyiniz" diye de uyarı verdi. Steam desteğe mesaj yolladım ve dekont gönderdim böyle geri dönüş yaptılar ne yapmam lazım
rahat olun. muhtemelen çekilen tutar provizyonda takılı kaldı. bankanız tutar iptale düştüğü için 24 saat sonra tutarı hesabınıza yansıyacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

yinede siz bankanızıı arayıp görüşün. çekilen tutarın durumunu öğrenin

zedwale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rahat olun. muhtemelen çekilen tutar provizyonda takılı kaldı. bankanız tutar iptale düştüğü için 24 saat sonra tutarı hesabınıza yansıyacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

yinede siz bankanızıı arayıp görüşün. çekilen tutarın durumunu öğrenin
Pardon onu söylemeyi unuttum. Papara üzerinden gerçekleştirdim ve müşteri hizmetlerini aradım ödeme onaylanmış yapabileceğimiz bir şey yok karşı taraf ile görüşmeniz lazım dedi

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Pardon onu söylemeyi unuttum. Papara üzerinden gerçekleştirdim ve müşteri hizmetlerini aradım ödeme onaylanmış yapabileceğimiz bir şey yok karşı taraf ile görüşmeniz lazım dedi
hımm o zaman harcama itirazında bulunun

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Nerden ve nasıl yapmam lazım
papara müşteri hizmetlerini arayın. Harcama itirazında bulunmak istiyorum ne yapmalıyım diye sorun. sizin maile harcama itirazı talep dilekçesi formu gönderirler. doldurup gönderin.

formdaki açıklama kısmına sebep olarak teslim edilmeyen ürünü seçin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,498
Üyeler
141,304
Son üye
ealfwen
Top Bottom