Neler Yeni

Tosla vs Papara Lite kart

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Arkadaşlar şuan elimde Tosla ve Papara Lite kart var. Sizce hangisini kullanayım? İkisi arasında para transferi anca banka üzerinden yapılabiliyor. Bu yüzden kararımı şimdiden vermeliyim.

Tosback kampanyaları papara cashback gibi değil ama spotify yt premium vs var.

Hizmet açısından para yatırma vs hangisi daha iyidir?

Black kartı önermeyin şuan onunla uğraşamam.

Trowlking

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Muhammed ali
Arkadaşlar şuan elimde Tosla ve Papara Lite kart var. Sizce hangisini kullanayım? İkisi arasında para transferi anca banka üzerinden yapılabiliyor. Bu yüzden kararımı şimdiden vermeliyim.

Tosback kampanyaları papara cashback gibi değil ama spotify yt premium vs var.

Hizmet açısından para yatırma vs hangisi daha iyidir?

Black kartı önermeyin şuan onunla uğraşamam.
Tosla

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Paparanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum genel anlamda.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Paparanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum genel anlamda.
Açıkçası hem limit olarak hem de kampanya açısından evet öyle gibi ama biraz farklarını söyler misin? Bana belki birkaç avantajı gereksiz gelebilir. İleride papara black karta başvurabilirim ama çok sıcak bakmıyorum ona. Zaten önümüzdeki 1 ay evde değilim o yüzden alamam.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tosla kullanıyorum ve çok saçma bir sisteminiz var. Tosladan birine para atmak için hesabınızın onaylı olması gerekiyor. Hesabın onaylı olması için sizin üzerinize olan bir banka hesabından tosla hesabınıza para atmanız yani 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Tosla kullanıyorum ve çok saçma bir sisteminiz var. Tosladan birine para atmak için hesabınızın onaylı olması gerekiyor. Hesabın onaylı olması için sizin üzerinize olan bir banka hesabından tosla hesabınıza para atmanız yani 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.
Bunu bilmiyordum.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Açıkçası hem limit olarak hem de kampanya açısından evet öyle gibi ama biraz farklarını söyler misin? Bana belki birkaç avantajı gereksiz gelebilir. İleride papara black karta başvurabilirim ama çok sıcak bakmıyorum ona. Zaten önümüzdeki 1 ay evde değilim o yüzden alamam.
Limit haricinde pek bir fark hatırlamıyorum. Ayrıca Papara önermemde kullanmamın da büyük bir etkisi var.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Bu şekilde olduğu için tosla kullanmayı bıraktım.
Birilerine pek para göndermem. İninaldaki yaklaşık 17 tl mi toslaya göndermiştim. Eğer yapabilsem tosladaki parayı paparaya geçiririm. Her neyse ya biraz tosla biraz papara kullanırım. Hangisinde kampanya varsa onu kullanırım. Zaten 5 tl lik kartlar. İstersem iptal ederim istersem kalır. Kalmasında da herhangi bir zararı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Limit haricinde pek bir fark hatırlamıyorum. Ayrıca Papara önermemde kullanmamın da büyük bir etkisi var.
Hangisi işime gelirse onu kullanacağım :D İlk tosla ile başlarım sonra paparayı da yoklarım. Para yatırma konusunda tosla daha avantajlı evimizin orda akbank var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom