Neler Yeni

🔥İndirim Touz 3d Standlı Ay Gece Lambası Dekoratif Küre Led Trendyol Pass İle 34,24 TL

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Ömer
pass alabilirsin kargo ödemek zorunlu değildir kargo ödeyip ödemek kişisel tercihtir
Pası ücretsiz vermiyorlar hocam adam haklı 34 TL yazarak insanları kandırmanında bi anlamı yok gerçek fiyatı 69tl ürünün 34 değil

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Mustafa
Kötümü diyon 35TL sonuçta
Bir şey demiyorum ben sırf 69 lira diye alacaktım. Kargoyla beraber 69 ama öyle görünüyor diye almadım ev lüzumsuz şeylerle doldu :D. Işığa ihtiyacı olan için mantıklı hem gece lambası olarak güzel bir seçenek alan ne aldığını bilsin diye söyledim

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Galiba renk değiştiremiyoruz, fiyatı uygun gibi ama tek renk sıkar bi yerden sonra

A_TURAN_A

80+ Bronze
Pası ücretsiz vermiyorlar hocam adam haklı 34 TL yazarak insanları kandırmanında bi anlamı yok gerçek fiyatı 69tl ürünün 34 değil
Adam kandırmış olmuyor. Ürünün fiyatı 34.24 lira, kargo olayı kişinin tercihine kalmış isterse 1 seferde 45 lira öder 10 siparişi ücretsiz olur isterse tek seferlik 35 TL kargoya verir. Benim trendyol pass im vardı mesela bana 34.24 liraya geldi.

drarda

80+
Adam kandırmış olmuyor. Ürünün fiyatı 34.24 lira, kargo olayı kişinin tercihine kalmış isterse 1 seferde 45 lira öder 10 siparişi ücretsiz olur isterse tek seferlik 35 TL kargoya verir. Benim trendyol pass im vardı mesela bana 34.24 liraya geldi.
yoo 38,75 e geldi 4 işlem de mi yapamıyorsun?

A_TURAN_A

80+ Bronze
yoo 38,75 e geldi 4 işlem de mi yapamıyorsun?
Dostum o senin düşüncen ister 10 alışveriş olduğu için 45 i 10 a böler her siparişe 4.5 lira kargo ekleyip düşünürsün ister ilk alışverişine 45 lirayı direkt ekler geri kalan 9 alışverişi ücretsiz kargoymuş gibi düşünürsün. Ben de her siparişe 4.5 lira eklemek saçma geldiği için, diğer türlü düşünüp yazdım. Ayrıca hesabın şu yönden de yanlış, kullanacağım sipariş hakkımı bilmiyorsun. Belki 1 ay boyunca 10 hakkımı da kullanmayıp sadece 5 hakkımı kullanıcam o zaman da her siparişe 4,5 lira yerine 9 lira eklemem gerekir. O yüzden birine laf atmadan önce biraz daha mantıklı düşün derim. Ayrıca 34.24+4.50=38.74 eder keşke sen biraz dört işlem bilsen.

Son düzenleme:

drarda

80+
Tek amacı senin kargoya verdiğin ücreti azaltmak olan bir şeyi nasıl yok sayabilirsin? Kargoya verecegin 34,99 yerine senin kargo ücretini kargo başına 4,5 TL'ye kadar düşüren bir şeyi, 1 kargo ücreti alınıp 9 kargo ücretsiz kalıyor diyemezsin. Otobüste bedava kek veriyorlar diye otobüs bileti alıp kek bedavaya geldi diyebilecek bir algılama şeklin var. Ayrıca ister 10 kere kullan ister kullanma kargo ücreti 4.5 olmaz 9 lira olur sana geliş fiyatı YİNE 34,25 (pardon 34,24) olmaz. Dostum...

A_TURAN_A

80+ Bronze
Tek amacı senin kargoya verdiğin ücreti azaltmak olan bir şeyi nasıl yok sayabilirsin? Kargoya verecegin 34,99 yerine senin kargo ücretini kargo başına 4,5 TL'ye kadar düşüren bir şeyi, 1 kargo ücreti alınıp 9 kargo ücretsiz kalıyor diyemezsin. Otobüste bedava kek veriyorlar diye otobüs bileti alıp kek bedavaya geldi diyebilecek bir algılama şeklin var. Ayrıca ister 10 kere kullan ister kullanma kargo ücreti 4.5 olmaz 9 lira olur sana geliş fiyatı YİNE 34,25 (pardon 34,24) olmaz. Dostum...
Dostum yok saymadım zaten ilk alışverişimi ona göre yaptığımı söyledim, doğru düzgün okumayıp algı yaratıp üste çıkmaya çalışma. Kargo olayında da istediğim gibi düşünebilirim, trendyol pass alınırken bir ürünle birlikte alınmak zorunda ve aldığım ürününle toplam fiyatı üzerinden düşünmeyi tercih ediyorum çünkü diğer haklarımı kullanıp kullanmayacağım mechul bu da seni ilgilendirmez. Her alışverişinde de 4,5 TL kargo ücreti eklemek zorunda değilim çünkü dediğim gibi kaç tane kargo hakkını kullandığımı bilmiyorsun, kafana göre sanki ben 10 hakkımı da kullanmışım gibi 4,5 lira ekleyip : 4 işlem mi bilmiyorsun 38.75 lira olur diyemezsin . Ayrıca 4 işlem bilmiyorsun diyip toplama işlemini yanlış yapman ayrı komik zaten. 😂😂😂 konuştukça daha da batıyorsun, bu da sana ders olmuş oldu artık durduk yere birine laf atacağın zaman iyice düşünüp at, bir de 4 işlem çalış. Daha da senin le muhatap olmayacağım kafana göre 45 TL lik ücreti yok sayamazsın, 4.5 TL eklemek zorundasın, kargo ücretsiz diyemezsin, yok sayamazsın kek bedava felan demeye devam et 😂

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,962
Üyeler
142,495
Son üye
soch1516
Top Bottom