Neler Yeni

Yardım Tray işlemci nedir alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yahya Korkut
Bütçe
3400

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
Tray işlemci fanı ve kutusu olmayan sadece cpu olarak satılan işlemci demektir. Peki neden oem işlemci değilde tray işlemci deniyor derseniz, Tray Türkçe'de tepsi demektir. işlemciler plastik bir tepsi içinde blok halinde yurt dışından getirildiği için tray işlemci deniyor

alınır mı sorusuna gelirsek alınır.

BedirhanEfe

80+ Bronze

linkte paylaştığım işlemci sorunsuz bi şkeilde çalışır mı tray işlemci yazıyor ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz
kutusuz yani hocam içinde fan olup olmadığını kontrol edin. zararı yoktur.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kutusu olmayan işlemci demek
1627296189196.png

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tray işlemci kutusuz satılan işlemcilerdir. Alınır.

Úrsula Corberó

80+ Bronze
Kutusuz geliyor boloncuğa sarılı maliyeti azaltmak için yurt dışından kutusuz geliyor.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre

linkte paylaştığım işlemci sorunsuz bi şkeilde çalışır mı tray işlemci yazıyor ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz
Valla tam bilmiyorum ama sanırsam kutusuz ve fansız şekilde alıyorsunuz.

İhracati daha kolay ve ucuz oldugu icin daha ucuza satiliyor. Normalde kutu ve fan bulunmuyor ama bazi saticilar islemcinin yaninda fan gonderiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Kutusuz ve genelde de soğutucusuz geliyor. Soğutucunun gelip gelmemesi ürün açıklamasında yazar. Ona bakıp almalısın. Ben zaten esktra sıvı soğutucu alacağımdan tray bir işlemci aldım ve daha ucuza geldiği için mantıklı. Ancak sen stok bir soğutucuyla kullanacaksan tray almamalısın.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Kutusuz ve genelde de soğutucusuz geliyor. Soğutucunun gelip gelmemesi ürün açıklamasında yazar. Ona bakıp almalısın. Ben zaten esktra sıvı soğutucu alacağımdan tray bir işlemci aldım ve daha ucuza geldiği için mantıklı. Ancak sen stok bir soğutucuyla kullanacaksan tray almamalısın.
Ekran görüntüsü 2021-07-26 134946.png

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,846
İsim
göksel yurtcan
hocam kutusu ve fanı olmayan işlemciler oluyor sizi satıl alırsanız elinize naylonbir kutunun içinde gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yahya Korkut
kule tipi soğutucu almayı düşünüyorum yanına böyle olması daha mantıklı olur o zaman elimde stok soğutucu kalmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam kutusu ve fanı olmayan işlemciler oluyor sizi satıl alırsanız elinize naylonbir kutunun içinde gelir
bi sorun olmaz inşallah

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,846
İsim
göksel yurtcan
kule tipi soğutucu almayı düşünüyorum yanına böyle olması daha mantıklı olur o zaman elimde stok soğutucu kalmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi sorun olmaz inşallah
yok hocam sorun olmaz

Top Bottom