Neler Yeni

Trendyol eski fiyattan iade

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Doğu
1.5 sene önce aldığım mouse arızalandığı için servise gönderdim. Mouse'un arızalı olduğu tespit edildi, servisin elinde muadili olmadığı için satıcıya göndermemi istediler. Trendyol a ürünü gönderdim, değişim yapmadılar 1.5 sene önce 499 TL'ye aldığım şuanki fiyatı 2000 TL olan ürünün iadesini 499 TL olarak yaptılar. Canlı destek yardımcı olmuyor, nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilecek deneyimi olan biri var mı?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,350
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Maalesef normali şu an için böyle. Bir ara enflasyon farkı konuşuluyordu ama galiba henüz kararlaştırılmadı.

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Heisenberg
1.5 sene önce aldığım mouse arızalandığı için servise gönderdim. Mouse'un arızalı olduğu tespit edildi, servisin elinde muadili olmadığı için satıcıya göndermemi istediler. Trendyol a ürünü gönderdim, değişim yapmadılar 1.5 sene önce 499 TL'ye aldığım şuanki fiyatı 2000 TL olan ürünün iadesini 499 TL olarak yaptılar. Canlı destek yardımcı olmuyor, nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilecek deneyimi olan biri var mı?
Aynısı 2 yıl önce başıma geldi, 259 TL ye ütü almıştım, 1000 TL ye çıkmıştı. 259tl geri ödeme yaptılar... rezillik.

sllhhhxd

80+
aynısı başıma geldi muadilini alma hakkın var ellerinde yoksa gelince vermeleri lazım bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 tl ye razer viper mini almıştım önceden garantisi bitmeden bozulunca razer cobra verdiler

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Rusty
Benim de geçen hafta gameboosterın red switch klavyesinde yaşadım. Tuş basmıyor diye verdim servise, değişim onaylandı. Gönderdikleri de blue switch bir alt serisini gönderdiler. Üst serisi talep ettim kabul etmediler, o zaman verdiğimizi geri iade edin ödediğiniz faturayı iade edelim dediler. Geçen sene de 350 lira fiyata almıştım kampanyadan şimdi bir porsiyon et döner parası olduğu için vazgeçtim. Thh götürsem 6 ay sürecek davada max 1000 tl alacağım ki kesin değil. O yüzden mecbur kaderimize boyun eğeceğiz, tr de yaşıyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Doğu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüketici haklarına başvuracaktım da gereksiz mi olur bilemedim siz böyle diyince

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,525
İsim
ismail
10 sene önce 100 liraya aldığım mum seti arızalı olduğu için bildirdim günümüzde 2500 tl ama 100 tl iade yaptılar rezillik!!!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,185
Üyeler
157,341
Son üye
RevanTheWise
Top Bottom