Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥TRENDYOL GO YEMEKTE 150 LİRAYA 125 LİRA İNDİRİM 🔥🔥

A_TURAN_A

80+ Bronze

(YENİ HESABA ÖZEL AMA SADECE HOTMAİL İLE KAYIT OLABİLİYORSUNUZ YENİ TELEFON NUAMRASINA GEREK YOK)

YENİ BİR HOTMAİL İLE TRENDYOL GO KAYDOLUNCA 150 LİRAYA 125 LİRA İNDİRİM VERİYOR 10 AĞUSTOSA KADAR GEÇERLİYMİŞ.

YENİ BİR HOTMAİL İLE TRENDYOL GO YEMEK HESABI AÇTIM TELEFON NUMARASI İSTEMEDİ SADECE ADRES KAYDEDERKEN İSTİYOR , ONU DA KULLANMIŞ OLDUĞUM HESAPLA AYNI TELEFON NUMARASINI GİRDİM YİNE DE KABUL EDİP KUPONU VERDİ. YANİ YENİ BİR TELEFON NUMARASINA GEREK YOK , UMARIM SİZDE DE OLUR.

1722706914761.png

Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
YENİ BİR HOTMAİL İLE TRENDYOL GO KAYDOLUNCA 150 LİRAYA 125 LİRA İNDİRİM VERİYOR 10 AĞUSTOSA KADAR GEÇERLİYMİŞ.

YENİ BİR HOTMAİL İLE TRENDYOL GO YEMEK HESABI AÇTIM TELEFON NUMARASI İSTEMEDİ SADECE ADRES KAYDEDERKEN İSTİYOR , ONU DA KULLANMIŞ OLDUĞUM HESAPLA AYNI TELEFON NUMARASINI GİRDİM YİNE DE KABUL EDİP KUPONU VERDİ. YANİ YENİ BİR TELEFON NUMARASINA GEREK YOK , UMARIM SİZDE DE OLUR.

Alıntıyı görüntüle
İlk Siparişe ÖZEL !!!

Konu Açıklaman Güzelmiş :kekw:

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Musa Topçu
trendyol yemek en rezaleti olabilir alt limiti geçmesi gerekiyor indirimli miktarın

A_TURAN_A

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk Siparişe ÖZEL !!!

Konu Açıklaman Güzelmiş :kekw:
Açıkladım ya yeni bir hotmail ile kaydolunca veriyor yeni telefon numarası istemedi ben de önce ki hesabımla aynı telefon numarasını girdim adres kaydederken kabul etti

Gif Man

80+ Gold
Açıkladım ya yeni bir hotmail ile kaydolunca veriyor yeni telefon numarası istemedi ben de önce ki hesabımla aynı telefon numarasını girdim adres kaydederken kabul etti
Tamam İşte Başlıkta Belirt Hocam Bunu .

Gif Man

80+ Gold
ama başlığa öyle yazarsam , bu seferde başlığı görenler benim yemek sepeti hesabım zaten var ben de olmaz diye düşünüp açıklamayı okumazlar
Demek İstediğim Şey Yeni Hesaba Özel Kupon Olduğunu Bilsinler Başlıkta Yani .

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Görkem çetinkaya

(YENİ HESABA ÖZEL AMA SADECE HOTMAİL İLE KAYIT OLABİLİYORSUNUZ YENİ TELEFON NUAMRASINA GEREK YOK)

Alıntıyı görüntüle
Gmail ile olmuyor

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
murat
baba eyvallah gmaille kaydolup siparişledim teşekkürler

ByCrombeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yunus
Bütün restoranlara özel değil malesef çer çöp restorantları koymuslar 100 lira ürünü de 250 tl ye çekmişler :D

Top Bottom