Neler Yeni

Trendyol nike çanta orijinal mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Cihan Kurubaş
Trendyoldan bir çanta aldım ama orijinal olup olmadığından hiç emin değilim. Sanki bana orijinal değil de çakmaymış gibi geldi. Sizce bu orijinal mi?

Ekler

• IMG_0163.jpeg
    IMG_0163.jpeg
    2 MB · Hit: 110
  • IMG_0166.jpeg
    IMG_0166.jpeg
    2 MB · Hit: 72
  • IMG_0167.jpeg
    IMG_0167.jpeg
    2.3 MB · Hit: 71
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Hocam etiketinden ve 2. fotoğraftaki nike logolu yerden dolayı sahte diyorum. Kalitesi nasıl kaliteden de anlaşılır.

Sentinelreal1

80+ Bronze
Trendyoldan bir çanta aldım ama orijinal olup olmadığından hiç emin değilim. Sanki bana orijinal değil de çakmaymış gibi geldi. Sizce bu orijinal mi?
endonezya ve çinde üretim oluyor 10 holding bünyesinde şirket diyelim vietnamda yok vietnamda çakma ürünler üretilir genelde o yüzden bu da gayet çakma çok belirgin
Mesaj otomatik birleştirildi:

orjinal budur ve fiyatı

endonezya ve çinde üretim oluyor 10 holding bünyesinde şirket diyelim vietnamda yok vietnamda çakma ürünler üretilir genelde o yüzden bu da gayet çakma çok belirgin

orjinal budur ve fiyatı
hatta direk nike sitesinden

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Cihan Kurubaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam etiketinden ve 2. fotoğraftaki nike logolu yerden dolayı sahte diyorum. Kalitesi nasıl kaliteden de anlaşılır.

Yani biraz saçma gelebilir ama benim dikkatimi ilk önce çantanın ön yüzündeki kırışıklık çekmişti. Orijinalinde bu böyle değildir herhalde diye bir düşünmedim değil. Sonrasında da dediğiniz gibi ufak nike logosu var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Cihan Kurubaş

orjinal budur ve fiyatı

hatta direk nike sitesinden

Teşekkür ederim hocam. Çakma ürün sattırmıyoruz diyorlar bir de Trendyolda. Peki Barçın hakkında bilginiz var mı? Nike sitesinde bulamadığım ayakkabı orada var da.

nerden aldın link atarmısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkür ederim hocam. Çakma ürün sattırmıyoruz diyorlar bir de Trendyolda. Peki Barçın hakkında bilginiz var mı? Nike sitesinde bulamadığım ayakkabı orada var da.

Hocam trendyol da çakma ürün satılıyor. satış kısmında belge istiyor ama nasıl yapıyorlar ise çakma ürünü satıyorlar. Barçın güvenilir hocam nikein resmi tr distribütörü. ben tn ayakkabı aldım numarası olmadı numara değişikliği falan yaptım internet sitesi üzerinden hiç bir sorun da yaşamadım ayakkabı da orijinal di yani birde şöyle avmlerde gördüğümüz nikelerin çoğu barçına ait

Sentinelreal1

80+ Bronze

1000037688.jpg

"Resmi tedarikçi" olduğunu iddia ediyor fakat nike mail atabilirsin nike Türkiyeye

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Cihan Kurubaş
Hocam trendyol da çakma ürün satılıyor. satış kısmında belge istiyor ama nasıl yapıyorlar ise çakma ürünü satıyorlar. Barçın güvenilir hocam nikein resmi tr distribütörü. ben tn ayakkabı aldım numarası olmadı numara değişikliği falan yaptım internet sitesi üzerinden hiç bir sorun da yaşamadım ayakkabı da orijinal di yani birde şöyle avmlerde gördüğümüz nikelerin çoğu barçına ait

Çok teşekkür ederim hocam. Barçından alacağım ben de ayakkabıyı.

Alıntıyı görüntüle
"Resmi tedarikçi" olduğunu iddia ediyor fakat nike mail atabilirsin nike Türkiyeye

Tamamdır hocam teşekkürler.

Sentinelreal1

80+ Bronze

Koray spor mesela resmi toptancılardan ordan alabilirdiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Çok teşekkür ederim hocam. Barçından alacağım ben de ayakkabıyı.

Tamamdır hocam teşekkürler.
Hocam alabilirsiniz nikein sitesinde de yazıyor zaten
1711189171147.png

bu mağaza barçına ait.

Top Bottom