Neler Yeni

Trendyoldan krampon alcam hangi satıcı güvenilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Merhabalar elite seviyesinde nike krampon alcam iki tane buldum hangisi daha güvenilir
Berki bu satıcıdan alanlarınız yada bildiğiniz varsa yardım ederseniz sevinirim iyi günler dilerim

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
Merhabalar elite seviyesinde nike krampon alcam iki tane buldum hangisi daha güvenilir
Berki bu satıcıdan alanlarınız yada bildiğiniz varsa yardım ederseniz sevinirim iyi günler dilerim
kendi sitesinden al

Semix59

80+ Silver
Nike kendi sitesinde daha uyguna çok daha güzel modeller var. Bakmanı öneririm.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Beymen veya kendi sitesinden al orijinal istiyorsan trendyolda çoğunlukla çakma ucuz malın oyunu güzel olmaz

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
C.S.
Adidas mesela vietnam üretimi olur. Trendyoldan aldığım bir adidas ayakkabının etiketinde made in turkey yazıyordu 🤣 iade ettim tabi.
Kendi sitesinden alın veya superstep va gibi orjinal dattığı emin olunan satıcıları tercih edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam alırım derken yazan yok diye yatmıştım trendyoldan almak yerine sportiveden aldım sağolun bir de kendi sitesinden almama nedenim 150€ üstü siparişler gümrüğe takılabiliyor vergi yada iade alman lazım
Krampondan pek anlamam ama galiba aynı modeli sitesinde daha ucuz.

Adidas mesela vietnam üretimi olur. Trendyoldan aldığım bir adidas ayakkabının etiketinde made in turkey yazıyordu 🤣 iade ettim tabi.
Kendi sitesinden alın veya superstep va gibi orjinal dattığı emin olunan satıcıları tercih edin.
Beymen veya kendi sitesinden al orijinal istiyorsan trendyolda çoğunlukla çakma ucuz malın oyunu güzel olmaz
Nike kendi sitesinde daha uyguna çok daha güzel modeller var. Bakmanı öneririm.
kendi sitesinden al
gidip mağazadan alsana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben normal ayakabıda 41.5 42 giyiyorum 43 aldım olur heralde

Semix59

80+ Silver
Sportive'de iyidir. Hayırlı olsun dostum. Ama Nike kendi sitesinden çok alışveriş yaptım. Hiç sıkıntı çıkmadı bilgilendireyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,283
Üyeler
142,885
Son üye
idg79792017
Top Bottom