Neler Yeni

Troll konu açan birey hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,762
İsim
Toxpox
Konu Grafik Tasarım kategorisine açılmış olup herhangi bir kuralı ihlal etmiyor.
Troll davranış değil, belki de ciddi anlamda öyle bir işi vardır ve yardıma ihtiyacı olmuş olabilir, direk "troll bu" önyargısı ile yaklaşıp "Mecaz anlamda söylenen ''Beyinsiz.'' kelimesinin biyolojik örneğisin değil mi?" demek ne kadar doğru? bilemiyorum.

Açıkçası buradaki sorunu da tam anlayamadım.

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Biri bir şey yapmış biri rahatsızlığını dile getirmiş fazlada şey yapmamak lazım 😊

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Düzeltmiş heralde artık ne olduysa. İlk başta bir tane resim vardı.
Adam işim bu demiş bi yerde çalışıyor demekki ve bunu kısa yoldan yapmak istemiş bence bir sorun yok.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Yani sütyenin cinsellikle alakası yok, çıplaklık yok, +18 ile alakası yok, adama dolaylı yoldan beyinsiz demek istemişsin. Uyarı vermeleri haklı olarak doğru.

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
Konu Grafik Tasarım kategorisine açılmış olup herhangi bir kuralı ihlal etmiyor.
Troll davranış değil, belki de ciddi anlamda öyle bir işi vardır ve yardıma ihtiyacı olmuş olabilir, direk "troll bu" önyargısı ile yaklaşıp "Mecaz anlamda söylenen ''Beyinsiz.'' kelimesinin biyolojik örneğisin değil mi?" demek ne kadar doğru? bilemiyorum.

Açıkçası buradaki sorunu da tam anlayamadım.
Öncelikle şunu söyleyeyim konu ilk açıldığında tek resim vardı ve bembeyaz sütyen. Başka bir resim yoktu, ben uyarı aldıktan sonra tekrar girip kontrol ettim ondan sonra iki resime dönmüş konu -ki benden önce yorum yapan arkadaş da raported yazmış buradan anlaşılabilir- bu yüzden troll olduğunu düşünüyorum. Gerçi şuanda onu anlamanız mümkün değil zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani sütyenin cinsellikle alakası yok, çıplaklık yok, +18 ile alakası yok, adama dolaylı yoldan beyinsiz demek istemişsin. Uyarı vermeleri haklı olarak doğru.
Herkese tek tek yanıt veremiyorum moderatör yorumunu alıntılayıp açıklama yaptım oradan bakabilirsin.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,762
İsim
Toxpox
Öncelikle şunu söyleyeyim konu ilk açıldığında tek resim vardı ve bembeyaz sütyen. Başka bir resim yoktu, ben uyarı aldıktan sonra tekrar girip kontrol ettim ondan sonra iki resime dönmüş konu -ki benden önce yorum yapan arkadaş da raported yazmış buradan anlaşılabilir- bu yüzden troll olduğunu düşünüyorum. Gerçi şuanda onu anlamanız mümkün değil zaten.
Moderatörler mesaj geçmişlerini görüntüleyebiliyor.
Konuyu tekrardan kontrol ettim ve herhangi bir değişiklilik yapılmadığını, ham halinde bırakıldığını görüyorum.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,193
İsim
.
Az önce bir varlık forumda bir konu açmış troll olduğu çok belli güya bir sorun yaşamış da falan fistan fotoğraf bırakmış altına bıraktığı fotoğraf da sütyen fotoğrafı.. Buradaki amaç insanlara yardım etmek bende bir yardımım dokunur diye ilgileneyim diyorum önüme sütyen geliyor. Üstelik yaptığım yorum için de uyarı puanı almışım saçma olan da bu. Yaptığım yorumu aynen yazıyorum ''Mecaz anlamda söylenen ''Beyinsiz.'' kelimesinin biyolojik örneğisin değil mi?'' gayet içerisinde hakaret olmadan bir yorum yaptım, uygunsuz davranış içeren bir yorum yapacak olsam bu kadar masum bir iğneleme yapmam emin olabilirsiniz. Karşıdaki kişi hala 'ne oldu ki?' diye ayaklara yatıyor. Karşıdaki kişi erişkin birisiyse kendini savunup açıklama yapar zaten bana uygunsuz davranıştan dolayı uyarı atmanıza gerek yok. Moderatör ekibinin yetersiz olduğu kanaatindeyim. Benim yorumum uyarı puanı alıyorsa bu arkadaşın banlanması lazım öyle bir olay yani. Madem öyle bende sağa sola boxer fotoğrafı atayım ''Beyler nasıl bunu alayım mı giyilir mi?'' diye. İki günde bir gelip boxer, atlet fotoğrafı atsak ne olur buraya? Moderatör ekibinin bana uyarı atmasını yanlış buluyorum. He benim için sorun olan uyarı puanı almak değil ben onları çok takmıyorum ban bile yesem girmek istedikten sonra başka hesap açıp girerim dert değil, beni sinir eden karaların yanlış verilmesi.
Çok doğru
Moderatorleri bende beğenmiyorum

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese tek tek yanıt veremiyorum moderatör yorumunu alıntılayıp açıklama yaptım oradan bakabilirsin.
Konu açıldığında baktığımda 2 tane fotoğraf vardı birisinde direk sütyen, diğerinde sağ tarafta yazılar vardı, heralde görmediniz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom