Neler Yeni

Troy Kredi Kartına Visa veya Mastercard sanal kart oluşturulur mu ?

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Merhaba arkadaşlar amazondan bir ürün almak istiyorum ve o ürünü taksitle almak istiyorum. Kredi kartı troy olduğu için amazonda geçmiyor. Benimde aklıma sanal kart oluşturmak geldi ama sanal kart oluşturuncada onuda troy oluşturdu. Visa banka kartıma sanal kart oluşturduğumda mastercard şeklinde oluşturdu yani bankayla konuşsam acaba troy kartıma mastercard veya visa şeklinde sanal kart oluşturabilirler mi ?

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar amazondan bir ürün almak istiyorum ve o ürünü taksitle almak istiyorum. Kredi kartı troy olduğu için amazonda geçmiyor. Benimde aklıma sanal kart oluşturmak geldi ama sanal kart oluşturuncada onuda troy oluşturdu. Visa banka kartıma sanal kart oluşturduğumda mastercard şeklinde oluşturdu yani bankayla konuşsam acaba troy kartıma mastercard veya visa şeklinde sanal kart oluşturabilirler mi ?
Banka yapar mı bilmiyorum. Ama ben daha önce kendim yaptığımda olmuştu. Neye göre bilmiyorum. Ara bence

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Banka yapar mı bilmiyorum. Ama ben daha önce kendim yaptığımda olmuştu. Neye göre bilmiyorum. Ara bence
Orda seçenek falan seçme olsa keşke direk onda hangisi uygunsa ona yapıyo galiba

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Yapar mı bilmiyorum ama boykotlu amazon.
Hem en iyi hizmeti veren hemde şuanda benim almak istediğim ürün hiçbiryerde bu fiyatta değil 2 katı fiyat çekiyor diğer siteler. Ben zaten doğduğumdan beri boykot yapıyorum. Ama bazı durumlarda mecburiyet oluyor malesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmed
Hem en iyi hizmeti veren hemde şuanda benim almak istediğim ürün hiçbiryerde bu fiyatta değil 2 katı fiyat çekiyor diğer siteler. Ben zaten doğduğumdan beri boykot yapıyorum. Ama bazı durumlarda mecburiyet oluyor malesef
Alternatifi varsa alternatifini kullanırsın ama alternatif yoksa yapcak bisey yok

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Alternatifi varsa alternatifini kullanırsın ama alternatif yoksa yapcak bisey yok
alternatif yok kredi kartıyla sadece taksit yapıldığı için oda troy en son kredi kartını visa falan çevircem heralde çevirme diye bişey vardı demi biliyonmu sen

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmed
alternatif yok kredi kartıyla sadece taksit yapıldığı için oda troy en son kredi kartını visa falan çevircem heralde çevirme diye bişey vardı demi biliyonmu sen
Bende iki kart vardı troy aldığımda mastercard olan kapanmamışdi ama istiyince gönderirlermi bilmiyorum

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Merak edenler olduysa çözüm yolu kredi kartına 2. Kart çıkarmak oldu. Bankaya gidip konuşarak hallettik 1 tane kredi kart üzerinden 2 kart çıkartılmış oldu yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,786
Üyeler
147,009
Son üye
cakmakyakup
Top Bottom