Neler Yeni

Troy store vs Vatan bilgisayar

tiger1

80+ Bronze

Shourd

80+ Silver

Troy'da daha ucuz ama hiç alışveriş yapmadım ordan. Sıkıntı yaşar mıyım ?
ilk defa duydum bu siteyi nedense forumda hep böyle değişik siteler grüyorum güvenilir olabilir bilen birinin yazmasını bekelyin

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır

Yaşamazsın

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır

Troy yetkili apple satıcısı bir sıkıntı çıkmaz

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Teknik servisleri falan var mı hocam ? Apple ürünleri satıyorlarmış. Farede sıkıntı yaşarsam ne olacak ?
Geri gönderirsiniz veya müşteri hizmetlerine bilgi verirsiniz fiziksel mağazalarından iade alıyorlarsa oraya götürürsünüz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknik servisleri falan var mı hocam ? Apple ürünleri satıyorlarmış. Farede sıkıntı yaşarsam ne olacak ?
Razerın teknik servisi türkiyede genel bakan yerler var hocam troy bakmıyor sadece satıyor garanti için o firmaya fatura ile göndereceksiniz

tiger1

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geri gönderirsiniz veya müşteri hizmetlerine bilgi verirsiniz fiziksel mağazalarından iade alıyorlarsa oraya götürürsünüz
Yarın troy'u arayim sorim ozaman servisle alakalı süreç nasıl işliyor diye. Yoksa mecbur vatana 8 bin bayılacam

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Yarın troy'u arayim sorim ozaman servisle alakalı süreç nasıl işliyor diye. Yoksa mecbur vatana 8 bin bayılacam
Fatura ile yetkili servise yolluyorsunuz hocam bunu sormanıza gerek yok heryerde durum aynıdır yada mediamarkt gibi şubeye götürürsünüz onlar gönderir ikisinden biri olur sorulacak bir şey yok

Vatan bilgisayar garanti durumu çok sıkıntılı segment bilgisayardan bi ürünüm vardı adamlar değişim formu verdiler vatan bilgisayar sahte dedi, genel müdürlüğe ulaştık öyle onay alabildik

tiger1

80+ Bronze
Fatura ile yetkili servise yolluyorsunuz hocam bunu sormanıza gerek yok heryerde durum aynıdır yada mediamarkt gibi şubeye götürürsünüz onlar gönderir ikisinden biri olur sorulacak bir şey yok

Vatan bilgisayar garanti durumu çok sıkıntılı segment bilgisayardan bi ürünüm vardı adamlar değişim formu verdiler vatan bilgisayar sahte dedi, genel müdürlüğe ulaştık öyle onay alabildik
Hocam yani şöyle özetleyim. Troydan aldım diyelim. Fare bozuldu. Sonra troya göndersem ben onlar yetkili servise gönderse oluyor mu ?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Hocam yani şöyle özetleyim. Troydan aldım diyelim. Fare bozuldu. Sonra troya göndersem ben onlar yetkili servise gönderse oluyor mu ?
Evet öyle oluyor yada kendin faturanla beraber teknik servise yolluyorsun

Top Bottom