Neler Yeni

Trust Blizz GXT 450 İnceleme

xKraken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Çağdaş Eraslan
Merhaba bugün Trust Blizz GXT 450 modelli kulaklığın incelemesini yazıyorum ve bu benim ilk incelemem hatam olursa kusura bakmayın .
Ama önemli bir nokta varki ben daha önce 1 kere 7.1 kulaklık kullanmış biriyim oda dandik bi kulaklıktı yani o yüzden anlatacaklarım benim açımdandır .

Not: Ben bu kulaklığı alalı 2 hafta gibi bir süre oldu inceleme ona göredir

Kutu : Kulaklık güzel bir kutuyla birlikte geliyor kutu güzel ve special bir kutu gibi geliyor kulaklıkla ilgili herkesin anlayabiliceği bi dilde ufak bilgilendirmeler var ama bu bilgilendirmeler ingilizce yinede herkes anlayabilir bide 24 dil ile yazılmış çok kısa bir yazı var yani güzel bir kutu .

Kulaklığın şekli : Kulaklığın ilk dikkatimi çeken şey RGB leri oldu gayet güzel Rgb ledleri var bana göre pek önemli değil ledleri ama yinede güzel olmuş ondan sonra dikkatimi çeken şey ise kulaklığın kafaya ayarlanamıyor olması benim kafama tam oturdu bide kulaklığın kafa bandı yerinde sünger veya bir ped yok onun yerine plastik gibi bir şey var onun altındada bir lastik kafa bandı var yalan yok ilk gördüğümde biraz dandik bir malzeme kalitesi olduğunu düşündüm ama öyle değil kafama takınca çok rahat geldi kulaklığın başlıkları 90 derece dönebiliyor bu hoşuma gitti son olarak kulaklığın iskeleti plastik ama metal kalitesinde bile diyebilirim .

Kulak pedleri : Saatlerce kullanım sonrası tabii ki terletme yapar ama 3 4 saat kullanım sonucunda hafif bir terletme yaptı biraz çıkarıp 15 dk mola verdim sonra taktım devam ettim hem benim içinde iyi oluyor mola vermiş oluyorum :D .

Kulaklığın ses kalitesi : Cidden güzel bir ses kalitesi var daha önceki kulaklığım 130 150 liralık bir kulaklıktı ve ses kalitesi fiyatına göre fena değildi o bozulunca dandik bir kulaklığa geçtim hayatımda kullandığım en rahatsız ve en kötü ses kalitesine sahip kulaklıktı , onun ardındanda bu kulaklığa geçtim neyse demek istediğim ses kalitesi daha önceki kulaklıklarıma göre zirve kalitesindeydi 40mm sürücüleri varmış galiba orta seviye sayılıyor , bu fiyata göre gayet iyi bir ses kalitesi var ve kulaklığın yalıtımıda gayet iyi .

Kulaklığın kumandası : Kulaklığın kumandasında ne anlatabilirim bilmiyorum kumanda işte , güzel kumandanın üstünde şu tuşlar var:
Sesi kısmak için bir tuş , sesi açmak için bir tuş , sesi tamamen kapatmak için bir tuş , mikrofonu devre dışı bırakmak için bir tuş var ve birde kulaklığın ışıklarını Rgb ledlerini kapatmak için bir tuş var ve sesi kısıp , açma dışındaki tuşlara basınca sönüyor tekrar basınca yanıyor .

Mikrofon : Mikrofonu gayet net ve dış sesleride almıyor , kulaklıktaki seslerde gitmiyor ama kulaklığın programından mikrofon seviyesini 70 yada 50 gibi bir şey yapmanızı öneririm diğer türlü sesler daha kötü gidiyor full mikrofon ses seviyesindede kullanabilirsiniz siz bilirsiniz ama dediğim gibi bide kulaklığın kutusundan bitane pop filtresi çıkıyor o ne kadar sese etki eder bilmiyorum .

Kulaklıkta ses kasmak : R6 oynuyorum ve gayet iyi ses kastırıyor adamların üsttenmi alttan mı geldiğini anlayabiliyorum CS içinde uygun filmde müzikte sesi falanda güzel veriyor .

Kulaklığın yazılımı : Kulaklığın yazılımını bayağı sevdim arayüz daha iyi olabilirmiş ama kullanması bayağı kolay yazılımı kullanması kulaklıkta çevre efektleri ekolayzer 7.1 xear surround max ayarları var bilmiyenler için hazır ayarlarda var ama şahsen ben kullanmamayı tercih ederim ve mikrofon içinde örnek hız mikrofon ses düzeyi xear sing fx yani mikrofon ekosu ve sihirli sesler ve microphone boost ayarları var .

Kulaklığın incelemesi bu şekilde fiyatına göre ve "bana" göre 9/10 bu fiyata göre alınabilicek bir kulaklık rampage alıcaktım biraz pişman olucağımı biliyordum ama biraz pişman olmak yerine riske girip Trust Blizz GXT 450 aldım çokta memnunum neyse özette bu kadar bu kulaklıkla birlikte logitech g203 mouse ta almıştım onunda incelemesini atarım yakında görüşmek üzere .

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhaba bugün Trust Blizz GXT 450 modelli kulaklığın incelemesini yazıyorum ve bu benim ilk incelemem hatam olursa kusura bakmayın .
Ama önemli bir nokta varki ben daha önce 1 kere 7.1 kulaklık kullanmış biriyim oda dandik bi kulaklıktı yani o yüzden anlatacaklarım benim açımdandır .

Not: Ben bu kulaklığı alalı 2 hafta gibi bir süre oldu inceleme ona göredir

Kutu : Kulaklık güzel bir kutuyla birlikte geliyor kutu güzel ve special bir kutu gibi geliyor kulaklıkla ilgili herkesin anlayabiliceği bi dilde ufak bilgilendirmeler var ama bu bilgilendirmeler ingilizce yinede herkes anlayabilir bide 24 dil ile yazılmış çok kısa bir yazı var yani güzel bir kutu .

Kulaklığın şekli : Kulaklığın ilk dikkatimi çeken şey RGB leri oldu gayet güzel RGB ledleri var bana göre pek önemli değil ledleri ama yinede güzel olmuş ondan sonra dikkatimi çeken şey ise kulaklığın kafaya ayarlanamıyor olması benim kafama tam oturdu bide kulaklığın kafa bandı yerinde sünger veya bir ped yok onun yerine plastik gibi bir şey var onun altındada bir lastik kafa bandı var yalan yok ilk gördüğümde biraz dandik bir malzeme kalitesi olduğunu düşündüm ama öyle değil kafama takınca çok rahat geldi kulaklığın başlıkları 90 derece dönebiliyor bu hoşuma gitti son olarak kulaklığın iskeleti plastik ama metal kalitesinde bile diyebilirim .

Kulak pedleri : Saatlerce kullanım sonrası tabii ki terletme yapar ama 3 4 saat kullanım sonucunda hafif bir terletme yaptı biraz çıkarıp 15 dk mola verdim sonra taktım devam ettim hem benim içinde iyi oluyor mola vermiş oluyorum :D .

Kulaklığın ses kalitesi : Cidden güzel bir ses kalitesi var daha önceki kulaklığım 130 150 liralık bir kulaklıktı ve ses kalitesi fiyatına göre fena değildi o bozulunca dandik bir kulaklığa geçtim hayatımda kullandığım en rahatsız ve en kötü ses kalitesine sahip kulaklıktı , onun ardındanda bu kulaklığa geçtim neyse demek istediğim ses kalitesi daha önceki kulaklıklarıma göre zirve kalitesindeydi 40mm sürücüleri varmış galiba orta seviye sayılıyor , bu fiyata göre gayet iyi bir ses kalitesi var ve kulaklığın yalıtımıda gayet iyi .

Kulaklığın kumandası : Kulaklığın kumandasında ne anlatabilirim bilmiyorum kumanda işte , güzel kumandanın üstünde şu tuşlar var:
Sesi kısmak için bir tuş , sesi açmak için bir tuş , sesi tamamen kapatmak için bir tuş , mikrofonu devre dışı bırakmak için bir tuş var ve birde kulaklığın ışıklarını RGB ledlerini kapatmak için bir tuş var ve sesi kısıp , açma dışındaki tuşlara basınca sönüyor tekrar basınca yanıyor .

Mikrofon : Mikrofonu gayet net ve dış sesleride almıyor , kulaklıktaki seslerde gitmiyor ama kulaklığın programından mikrofon seviyesini 70 yada 50 gibi bir şey yapmanızı öneririm diğer türlü sesler daha kötü gidiyor full mikrofon ses seviyesindede kullanabilirsiniz siz bilirsiniz ama dediğim gibi bide kulaklığın kutusundan bitane pop filtresi çıkıyor o ne kadar sese etki eder bilmiyorum .

Kulaklıkta ses kasmak : R6 oynuyorum ve gayet iyi ses kastırıyor adamların üsttenmi alttan mı geldiğini anlayabiliyorum CS içinde uygun filmde müzikte sesi falanda güzel veriyor .

Kulaklığın yazılımı : Kulaklığın yazılımını bayağı sevdim arayüz daha iyi olabilirmiş ama kullanması bayağı kolay yazılımı kullanması kulaklıkta çevre efektleri ekolayzer 7.1 xear surround max ayarları var bilmiyenler için hazır ayarlarda var ama şahsen ben kullanmamayı tercih ederim ve mikrofon içinde örnek hız mikrofon ses düzeyi xear sing fx yani mikrofon ekosu ve sihirli sesler ve microphone boost ayarları var .

Kulaklığın incelemesi bu şekilde fiyatına göre ve "bana" göre 9/10 bu fiyata göre alınabilicek bir kulaklık rampage alıcaktım biraz pişman olucağımı biliyordum ama biraz pişman olmak yerine riske girip Trust Blizz GXT 450 aldım çokta memnunum neyse özette bu kadar bu kulaklıkla birlikte logitech g203 mouse ta almıştım onunda incelemesini atarım yakında görüşmek üzere .
Rampage almamakla iyi yapmışsınız oyuncu ekipmanı denince çogu kişinin aklına Trust gelmiyor ancak kaliteli ürünleri var.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Gayet güzel rehber olmuş
ara sıra metinleri ayırmak için
----------------------------------
Bunun gibi ayırabilirdin daha iyi olurdu
Veya başlıkları büyük yazardınki karışmasın fazla.

xKraken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Çağdaş Eraslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet güzel rehber olmuş
ara sıra metinleri ayırmak için
----------------------------------
Bunun gibi ayırabilirdin daha iyi olurdu
Veya başlıkları büyük yazardınki karışmasın fazla.
teşekkürler daha sonraki logitech g203 incelememde öyle yaparım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage almamakla iyi yapmışsınız oyuncu ekipmanı denince çogu kişinin aklına Trust gelmiyor ancak kaliteli ürünleri var.
Bende son anda bütçemi artırmaya karar verip aldım diğer türlü mutsuz olucaktım büyük ihtimal

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ellerine sağlık.
Görsel de olsa tadından yenmez.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
foto lazım fotoooo

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bana Trust İle Rampage markalarının arasındaki farkı anlatırmısın?

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bana Trust İle Rampage markalarının arasındaki farkı anlatırmısın?
Aralarındaki farktan kastınız ne anlamadım ancak Rampage hem benim hem de forumdaki arkadaşlarımın deneyimlediğimiz kadarıyla kalite konusunda çoğu ürününde kalite konusundan zayıf kaldığını söyleyebilirim. Trust markasının bu kulaklığını arkadaşımda denedim ve forumlarda birkaç ürünü hakkında yazı okudum ve görüşümü de bu şekillendirdi aslında.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Aralarındaki farktan kastınız ne anlamadım ancak Rampage hem benim hem de forumdaki arkadaşlarımın deneyimlediğimiz kadarıyla kalite konusunda çoğu ürününde kalite konusundan zayıf kaldığını söyleyebilirim. Trust markasının bu kulaklığını arkadaşımda denedim ve forumlarda birkaç ürünü hakkında yazı okudum ve görüşümü de bu şekillendirdi aslında.
Dostum rampage ne ise Trust da o dur.
İki markanında kaliteli-kalitesiz ürünleri vardır.
Rampage i bende sevmem fakat kaliteli ürünleride var.
Ama iki markanın da birbirinden farkının olduğunu söyleyemem.

Top Bottom