Neler Yeni

TRUTHEAR x Crinacle Zero: RED IEM alınır mı ?

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Baran Kut
Aktif olarak KZ ZS10 PRO X kullanıyorum. Aslında çok da kötü değil, sevdiğim bir iem ama üst üste farklı sesler binince mesela oyun sesleri gibi, bu tip sesleri dinlerken tam ayırt edemiyorum ya da tam olarak nereden geldiğini kestiremiyorum. O yüzden de yeni kulaklık arayışına girdim. Yine IEM bakıyorum çünkü kulaküstü kullanmayı sevmiyorum ve IEM'lerde kablodan dolayı kulakiçi kulaklığı kullanamamazlık gibi bir durum söz konusu değil.

Gaming IEM tavsiyelerinde gördüm Crinacle Zero: RED'i. Videolara baktım herkes övgü yağdırmak için mi yapmış bilmiyorum ama bu bütçe aralığında hepsi bu IEM'i öneriyor.

Sizce bu IEM'in fiyat aralığında en iyisi bu mu ? Yoksa daha iyi öneriniz var mıdır?

KZ ZS10 PRO X'ten Truthear'a geçersem çok ciddi bir fark olur mu sizce?

Şu anki fiyatı(vergi ile): 2391 TL AliExpress

(Oyun-film öncelikli bakıyorum)

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Enes Altunışık
Aktif olarak KZ ZS10 PRO X kullanıyorum. Aslında çok da kötü değil, sevdiğim bir iem ama üst üste farklı sesler binince mesela oyun sesleri gibi, bu tip sesleri dinlerken tam ayırt edemiyorum ya da tam olarak nereden geldiğini kestiremiyorum. O yüzden de yeni kulaklık arayışına girdim. Yine IEM bakıyorum çünkü kulaküstü kullanmayı sevmiyorum ve IEM'lerde kablodan dolayı kulakiçi kulaklığı kullanamamazlık gibi bir durum söz konusu değil.

Gaming IEM tavsiyelerinde gördüm Crinacle Zero: RED'i. Videolara baktım herkes övgü yağdırmak için mi yapmış bilmiyorum ama bu bütçe aralığında hepsi bu IEM'i öneriyor.

Sizce bu IEM'in fiyat aralığında en iyisi bu mu ? Yoksa daha iyi öneriniz var mıdır?

İyi bir ses farkın varsa çok iyi kulaklık. Bütçesinin kralı diyorlar. Bence alınabilir. Ses kartın ne?

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Baran Kut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi bir ses farkın varsa çok iyi kulaklık. Bütçesinin kralı diyorlar. Bence alınabilir. Ses kartın ne?
Hocam çok bilgisizim bu konularda açıkçası. Bilgisayarda harici ses kartı yok. Anakartın Audio Codec'i Realtek ALC897. Herhangi bir DAC kullanmıyorum. Apple'ın Dac iyi demişti Crinacle.

Gerçi bunu mu sormak istediniz bilmiyorum ama yazayım bildiklerimi dedim.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Enes Altunışık
Hocam çok bilgisizim bu konularda açıkçası. Bilgisayarda harici ses kartı yok. Anakartın Audio Codec'i Realtek ALC897. Herhangi bir DAC kullanmıyorum. Apple'ın Dac iyi demişti Crinacle.

Gerçi bunu mu sormak istediniz bilmiyorum ama yazayım bildiklerimi dedim.
Bunu sormak istemiştim. Benim de pek bilgim yok anakartların içindeki ses kartlarıyla ilgili. Ben harici dac kullanıyorum ve bende de aynı kulaklık var. pro x. Ben memnunum şuanlık. Geliştirmek istiyorsan alabilirsin, fark olur bence.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Baran Kut
Teşekkürler hocam.

wosvos72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan Barış Şaşmaz

Merhaba konuyu hortlatıyorum. Fakat şu anda Moondrop Chu II kullanıyorum. Özellikle Valorant'ta sesler istediğim gibi gelmiyor. KZ ZS 10 Pro X'te sesler tam olarak nasıl iyi ses kasabilir miyim ? Bahsettiğiniz kulaklığı deneyimleyebildiniz mi ? Almışken iyi bir şey alıp uzun ömürlü götürmek istiyorum. Fakat benimde pek bilgim yok. IEM'ler hakkında.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Baran Kut
Merhaba konuyu hortlatıyorum. Fakat şu anda Moondrop Chu II kullanıyorum. Özellikle Valorant'ta sesler istediğim gibi gelmiyor. KZ ZS 10 Pro X'te sesler tam olarak nasıl iyi ses kasabilir miyim ? Bahsettiğiniz kulaklığı deneyimleyebildiniz mi ? Almışken iyi bir şey alıp uzun ömürlü götürmek istiyorum. Fakat benimde pek bilgim yok. IEM'ler hakkında.
Hocam deneyimleyemedim ama yazın sonuna doğru alıp deneyeceğim.

KZ ZS10 PRO X güzel kulaklık fakat oyun için çok önermem.

Bence Truthear x Crinacle Zero:RED incelemelerine bir göz atın. Onu daha fazla oyun için öneren vardı.

wosvos72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan Barış Şaşmaz
Hocam deneyimleyemedim ama yazın sonuna doğru alıp deneyeceğim.

KZ ZS10 PRO X güzel kulaklık fakat oyun için çok önermem.

Bence Truthear x Crinacle Zero:RED incelemelerine bir göz atın. Onu daha fazla oyun için öneren vardı.
Teşekkür ederim.

Top Bottom