Neler Yeni

Türk Net hız problemi

AMD-Rohat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Rohat Akın
Instagram
@rohat.py
Facebook
100014771589801
Herkeze merhaba arkadaşlar.Bundan tam 1 hafta önce D-smart'tan Turk Net'e geçtim ve bir kaç problemim var normlade altyapım VDSL2 destekliyor ve maksimum alacağım hız 55mbps gözüküyor internet üzerinden kendi sitelerinden baktığımda bana 35 mbps download sunacaklarını söylediler fakat paketim hala ADSL müşteri hizmetleri diye bir şey hak getire zaten bu 1. sorunumdu.

2. sorunum ise ADSL paket 16mbps yazıyor fakat eve şu anda gelen en yüksek hız 1.2 mbps her gün test yapıyorum destek kaydı oluşturuyorum ama nafile o kadar reklam yapmayı bliyorlar fakat iş teknik soruna gelince bir şeyler yapmıyorlar.

Sorum şu paketimi VDSL yapmak için ne yapmam lazım ve şu hız sorunu düzeltmeleri için ne yapmam lazım.

NOT: D-Smart ' ta vadedilen hızı alabiliyordum.
NOT2: Modedim VDSL destekli.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Fazla yüklenmeden dolayı olabilir

AMD-Rohat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Rohat Akın
Instagram
@rohat.py
Facebook
100014771589801
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fazla yüklenmeden dolayı olabilir

Tamam anlıyorum herkes şu an internete çökmüş durumda en fazla 10 mbps oynar hani 16'da 1 nedir onu anlamadım e zaten altyapım VDSL destekli benim paketim neden ADSL.

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Herkeze merhaba arkadaşlar.Bundan tam 1 hafta önce D-smart'tan Turk Net'e geçtim ve bir kaç problemim var normlade altyapım VDSL2 destekliyor ve maksimum alacağım hız 55mbps gözüküyor internet üzerinden kendi sitelerinden baktığımda bana 35 mbps download sunacaklarını söylediler fakat paketim hala ADSL müşteri hizmetleri diye bir şey hak getire zaten bu 1. sorunumdu.

2. sorunum ise ADSL paket 16mbps yazıyor fakat eve şu anda gelen en yüksek hız 1.2 mbps her gün test yapıyorum destek kaydı oluşturuyorum ama nafile o kadar reklam yapmayı bliyorlar fakat iş teknik soruna gelince bir şeyler yapmıyorlar.

Sorum şu paketimi VDSL yapmak için ne yapmam lazım ve şu hız sorunu düzeltmeleri için ne yapmam lazım.

NOT: D-Smart ' ta vadedilen hızı alabiliyordum.
NOT2: Modedim VDSL destekli.
Bendede Benzer Bir Sorun Oldu Ben Direk Aradım Hallettiler Seninde Aramanı Öneririm.

AMD-Rohat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Rohat Akın
Instagram
@rohat.py
Facebook
100014771589801
Bendede Benzer Bir Sorun Oldu Ben Direk Aradım Hallettiler Seninde Aramanı Öneririm.

Nereyi aradınız ben arıyorum sürekli destek kaydı oluşturuyorlar ve kimse geri dönüş yapmıyor.

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Nereyi aradınız ben arıyorum sürekli destek kaydı oluşturuyorlar ve kimse geri dönüş yapmıyor.
Benim Türk Telekomdu Türknet Değildi Fakat Onlarında Bir Numarası Vardır.

AMD-Rohat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Rohat Akın
Instagram
@rohat.py
Facebook
100014771589801

tahaakbas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Emircan Akbaş
Eğer altyapınız destekliyorsa Turknet destek sayfasından üst pakete geçiş yapabilirsiniz.

AMD-Rohat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Rohat Akın
Instagram
@rohat.py
Facebook
100014771589801
Eğer altyapınız destekliyorsa Turknet destek sayfasından üst pakete geçiş yapabilirsiniz.

Denedim fakat geçiş yapabileceğin en uygun paketten yararlanıyorsunuz yazıyor.

tahaakbas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Emircan Akbaş
Peki geçsem bu hız sorunu düzelir mi?
Hız sorunu düzelir mi bilmiyorum ama son zamanlarda bende de çok yavaşlıyor 35 mbps paket kullanıyorum 6-7'ye kadar düşmeye başladı yoğunluktan kaynaklı olabilir. Normalde 33 gelirdi test yaparken az önce baktım 22 geliyor mesela ilk defa başıma geliyor. Büyük ihtimal yoğunluktan kaynaklıdır.

AMD-Rohat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Rohat Akın
Instagram
@rohat.py
Facebook
100014771589801
Hız sorunu düzelir mi bilmiyorum ama son zamanlarda bende de çok yavaşlıyor 35 mbps paket kullanıyorum 6-7'ye kadar düşmeye başladı yoğunluktan kaynaklı olabilir. Normalde 33 gelirdi test yaparken az önce baktım 22 geliyor mesela ilk defa başıma geliyor. Büyük ihtimal yoğunluktan kaynaklıdır.

Hocam ayın 30'nda D-smart kullanıyordum o zamanda herkes evinde idi ve paketim 8mbps idi ve ben 6-7 alıodum çok normaldi taa ki Türknet' geçene kadar.Nerdeyse her saat yapıyorum bu hız testini ama hiç 1.2 nin üstüne çıktığını görmedim hiç mi 5-6 olmaz

tahaakbas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Emircan Akbaş
Denedim fakat geçiş yapabileceğin en uygun paketten yararlanıyorsunuz yazıyor.
Port kalmamış olabilir bende de 75 mbps'ye kadar destekliyor normalde birkaç aydır port sıkıntısından dolayı aynı şey yazıyor. BTK'dan şikayet açtığımda aradılar ve elle geçiş yapabileceklerini söylediler. Aynı şeyi deneyebilirsiniz.

GoktugGecer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Göktuğ Gecer
Facebook
100006001727289
Arkadaslar internet firmalarının alt yapıları aynı. Son zamanlarda yavaşlama mevzusu çoğu yerde var ona yapılabilecek şuan bir şey yok.

Top Bottom