Neler Yeni

Türk telekom internet bağlatma taktiği yapmalı mıyım?

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
9 aydır altyapı bekliyorum bugün tesadüfen arkadaşımla karşılaştım ve bana türk telekomu ara ve altyapısı olan yan bina veya karşı binanın adresini vererek internet başvurusu yap dedi ve eve geldiklerinde konuşup bu kendi evine yaptırt karşı binandan kabloyla evine internet sağlıyorlar dedi sizce yapmalı mıyım? işe yarar mı?

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
9 aydır altyapı bekliyorum bugün tesadüfen arkadaşımla karşılaştım ve bana türk telekomu ara ve altyapısı olan yan bina veya karşı binanın adresini vererek internet başvurusu yap dedi ve eve geldiklerinde konuşup bu kendi evine yaptırt karşı binandan kabloyla evine internet sağlıyorlar dedi sizce yapmalı mıyım? işe yarar mı?
aynsısını yapmıştım zamanında yan binada vardı oranın adresi verdim ama kendi evime bağlatmadım yapmazlar diye kabloyu uzun bıraktırdım yan binaya bağladıktan sonra kendi evime çektim

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
aynsısını yapmıştım zamanında yan binada vardı oranın adresi verdim ama kendi evime bağlatmadım yapmazlar diye kabloyu uzun bıraktırdım yan binaya bağladıktan sonra kendi evime çektim
turk telekom internet bağlasın diye yapmamız gereken taktikler prt 1

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki servis geldikten sonra ne soruyor? siz ne dediniz?

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
peki servis geldikten sonra ne soruyor? siz ne dediniz?
hiçbirşey sormadı geldi yan binaya çekti kabloyu modeme bağladı bağlarken yeri net değil farklı odaya alabilirim kabloyu uzun bırakırmısın dedim elindeki kabloyu komple bıraktı kısaltmadan onlar gidince modemle kabloyu kendi evime aldım

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiçbirşey sormadı geldi yan binaya çekti kabloyu modeme bağladı bağlarken yeri net değil farklı odaya alabilirim kabloyu uzun bırakırmısın dedim elindeki kabloyu komple bıraktı kısaltmadan onlar gidince modemle kabloyu kendi evime aldım
hocam benimki aynı durum değil yan binadaki büyük ihtimal sizin tanıdığınız ben komşumun evine başvuru yapıcam umarım olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani kısaca yan binadaki altyapının interneti bana gelecek

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
bu taktiği dener misin