Neler Yeni

Türk Telekom Modemi (Kullandığına pişman ettirmeli olandan)

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Herkese iyi akşamlar. Bundan 5 ay önce taşındığımız yeni eve Türk Telekom bağlattık. Aylık 105₺ veriyoruz,ortalama değerler şöyle;
Download: 23mbps Upload: 5,5mbps

Hiper hızlı(!) modem adında geçen tp-link bir modem verdiler. Bilgisayara kablolu bağlantı yaptığımda bir sorun yaşamadım
fakat ev halkı Wi-Fi bağlantısından şikayetçi.

[Modem neredeyse evin her odasına eşit uzaklıkta(5-6m) olacak şekilde konumlandırıldı.]

Benim telefonum olmadığı için ben bir şey diyemeyeceğim ama kardeşim telefondan brawl stars diye bir oyuna girerken modemin dibinde olsa dahi ping yüzünden oyun oynayamıyor. Yan odadan bağlanan babam internete neredeyse bağlanamıyor. Dibinde test yaptığımda 15mpbs download çıkmıştı fakat yine de bu değerleri hissedemiyorsun.

Biz eski evde ortak internet kullanıyorduk ve modem yine türk telekomdandı fakat üst katta oturduğumuz halde en uzak köşeden bile bu kadar kötü internet almamıştım.

Bu 105₺ lik pakette modem kiralama ücreti dahil bir şekilde geliyor sanırım. Bu sebeple taahütten dolayı modemi de geri veremeyiz.
Düzgün modem almaya kalksan örneğin; Keenetic modemler 400-500₺ olmuş durumda.

Mümkünse Türk Telekom kullanmayın, benim gibi alt yapıdan dolayı mecbur kaldıysanız da en azından modemlerini tercih etmekten kaçının.

Tekrardan iyi akşamlar...

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Türk Telekom modem kullanmayın demene okey ama türk Telekom kullanmayın ne alaka ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Talha SAYGILAR
Instagram
l_talhax
türk telekom kullanıp 10 mbps Download , 1 Upload (istanbul) (87tl) alan ben ,internet dışarı sokaktan çekiyor ona bişey demem

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk Telekom modem kullanmayın demene okey ama türk Telekom kullanmayın ne alaka ?
105₺ 23mps alıyorum altyapı 50 destekliyor fakat Türknet bağlayamıyormuş. 20₺ daha istiyorlar hızı 35 yapmak için. Resmen para sömürüyorlar

Fireman37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Kadir Tuna Karasu
Ben 80mb down 8-10 up alıyorum fiber internet 125 tl

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
105₺ 23mps alıyorum altyapı 50 destekliyor fakat Türknet bağlayamıyormuş. 20₺ daha istiyorlar hızı 35 yapmak için. Resmen para sömürüyorlar
107 TL'ye 50/8 hız alıyorum türktelekomdan yeni abone olduğum için üstelik ilk 3 ay bedava

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer Türknet bağlayabilseydi 50mbps 85₺ olacaktı

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
Herkese iyi akşamlar. Bundan 5 ay önce taşındığımız yeni eve Türk Telekom bağlattık. Aylık 105₺ veriyoruz,ortalama değerler şöyle;
Download: 23mbps Upload: 5,5mbps

Hiper hızlı(!) modem adında geçen tp-link bir modem verdiler. Bilgisayara kablolu bağlantı yaptığımda bir sorun yaşamadım
fakat ev halkı Wi-Fi bağlantısından şikayetçi.

[Modem neredeyse evin her odasına eşit uzaklıkta(5-6m) olacak şekilde konumlandırıldı.]

Benim telefonum olmadığı için ben bir şey diyemeyeceğim ama kardeşim telefondan brawl stars diye bir oyuna girerken modemin dibinde olsa dahi ping yüzünden oyun oynayamıyor. Yan odadan bağlanan babam internete neredeyse bağlanamıyor. Dibinde test yaptığımda 15mpbs download çıkmıştı fakat yine de bu değerleri hissedemiyorsun.

Biz eski evde ortak internet kullanıyorduk ve modem yine türk telekomdandı fakat üst katta oturduğumuz halde en uzak köşeden bile bu kadar kötü internet almamıştım.

Bu 105₺ lik pakette modem kiralama ücreti dahil bir şekilde geliyor sanırım. Bu sebeple taahütten dolayı modemi de geri veremeyiz.
Düzgün modem almaya kalksan örneğin; Keenetic modemler 400-500₺ olmuş durumda.

Mümkünse Türk Telekom kullanmayın, benim gibi alt yapıdan dolayı mecbur kaldıysanız da en azından modemlerini tercih etmekten kaçının.

Tekrardan iyi akşamlar...
Bende tplink kullaniyorum evet bende brael stars oynarken ping giriyor ve wifi hiz asla stabil değil yarın inşallah zyxelin 5ghz modemine geçicem

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
107 TL'ye 50/8 hız alıyorum türktelekomdan yeni abone olduğum için üstelik ilk 3 ay bedava
Hangi paketi kullanıyorsun yaa biz niye 105₺ verip 23mbps 5mbps upload alıyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende tplink kullaniyorum evet bende brael stars oynarken ping giriyor ve wifi hiz asla stabil değil yarın inşallah zyxelin 5ghz modemine geçicem
Bana modemle ilgili Wi-Fi hakkında bilgi verebilir misin özel mesajdan yarın veya ertesi gün

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bende de 24 indirme 6 yükleme paket var 90 tl civarı ödüyorum
ping 8-10 arası bunun üstüne çıkmıyor bu zamana kadar doğru düzgün 1 kesinti problemi ile karşılaşmadım zaten birkaç saatlik net kesintisi olunca da telafi adına tel için 2 gb internet veriyorlar
sorun modemde ya da altyapıda olabilir mi
çünkü ben de bize verilen modemi kullanıyorum ve gayet iyi çalışıyor evin her yerinden de çekiyor.

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
Hangi paketi kullanıyorsun yaa biz niye 105₺ verip 23mbps 5mbps upload alıyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana modemle ilgili Wi-Fi hakkında bilgi verebilir misin özel mesajdan yarın veya ertesi gün
Tamam yarin modem elime geçince bilgi veririm

Top Bottom