Neler Yeni

Türk Telekom Modemi (Kullandığına pişman ettirmeli olandan)

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
değerler güzel ben 4000 bitrate de twitchte sorunsuz yayın açmıştım 5,5 upload ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bu arada çok ısınıyor normal mi eve ilk defa internet bağlattık bilmiyorum
Isınmasi konusunda bilgim yok

Ben Manisa'da 22 down 2up alıyorum 119₺
Çok pahalı beee ben Bursa'da 93mb download 7.5 upload alıyorum 110₺

Luciquad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Kasım Yılmaz

Çok pahalı beee ben Bursa'da 93mb download 7.5 upload alıyorun 110₺
Taahhüt ü var 2 yıldı 1 yıl kaldı. İptal edelim dedik 1500₺ istediler. Normal mi bu ya?

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
Taahhüt ü var 2 yıldı 1 yıl kaldı. İptal edelim dedik 1500₺ istediler. Normal mi bu ya?
Ne 1500 asla normal değil en fazla 500 lira istiyorlar biliyorum bence 1500 lira vereceğinize 1yıl daha bekleyin

Luciquad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Kasım Yılmaz
Ne 1500 asla normal değil en fazla 500 lira istiyorlar biliyorum bence 1500 lira vereceğinize 1yıl daha bekleyin
Babamda öyle dedi. Kadın açtı telefonu arayınca, öğrenmek istiyoruz dedi. Kadın 1500₺ efendim dedi. Babamla bir bakışımız var. Bir şey yapamaz mıyız buna?

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar

Çok pahalı beee ben Bursa'da 93mb download 7.5 upload alıyorum 110₺
bende Bursa Osmangazi fakat senden 5 TL az veriyorun 70mbps down 2mbps up eksik alıyorum. Altyapı yoksa bile 105₺ alınır mı be mübarek verdiğin hıza bak

Babamda öyle dedi. Kadın açtı telefonu arayınca, öğrenmek istiyoruz dedi. Kadın 1500₺ efendim dedi. Babamla bir bakışımız var. Bir şey yapamaz mıyız buna?
Yani Türknet cayma bedelinin bi kısmını ödüyodu geçersen ama 1500₺ nin yanında yardımları harçlık kalır

rtx 3090

80+ Silver
Herkese iyi akşamlar. Bundan 5 ay önce taşındığımız yeni eve Türk Telekom bağlattık. Aylık 105₺ veriyoruz,ortalama değerler şöyle;
Download: 23mbps Upload: 5,5mbps

Hiper hızlı(!) modem adında geçen tp-link bir modem verdiler. Bilgisayara kablolu bağlantı yaptığımda bir sorun yaşamadım
fakat ev halkı Wi-Fi bağlantısından şikayetçi.

[Modem neredeyse evin her odasına eşit uzaklıkta(5-6m) olacak şekilde konumlandırıldı.]

Benim telefonum olmadığı için ben bir şey diyemeyeceğim ama kardeşim telefondan brawl stars diye bir oyuna girerken modemin dibinde olsa dahi ping yüzünden oyun oynayamıyor. Yan odadan bağlanan babam internete neredeyse bağlanamıyor. Dibinde test yaptığımda 15mpbs download çıkmıştı fakat yine de bu değerleri hissedemiyorsun.

Biz eski evde ortak internet kullanıyorduk ve modem yine türk telekomdandı fakat üst katta oturduğumuz halde en uzak köşeden bile bu kadar kötü internet almamıştım.

Bu 105₺ lik pakette modem kiralama ücreti dahil bir şekilde geliyor sanırım. Bu sebeple taahütten dolayı modemi de geri veremeyiz.
Düzgün modem almaya kalksan örneğin; Keenetic modemler 400-500₺ olmuş durumda.

Mümkünse Türk Telekom kullanmayın, benim gibi alt yapıdan dolayı mecbur kaldıysanız da en azından modemlerini tercih etmekten kaçının.

Tekrardan iyi akşamlar...
Türk telekom kullanmayın ne alaka

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
bende Bursa Osmangazi fakat senden 5 TL az veriyorun 70mbps down 2mbps up eksik alıyorum. Altyapı yoksa bile 105₺ alınır mı be mübarek verdiğin hıza bak

Yani Türknet cayma bedelinin bi kısmını ödüyodu geçersen ama 1500₺ nin yanında yardımları harçlık kalır
Bende Yıldırımda oturuyorum bizim burdada 3 ay önce adsl altyapı vardı 16mb sonra türk telekom birden geldi altyapı döşedi sonradan altyapı geldi diye int aldım önceden intim yoktu

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
Bende Yıldırımda oturuyorum bizim burdada 3 ay önce adsl altyapı vardı 16mb sonra türk telekom birden geldi altyapı döşedi sonradan altyapı geldi diye int aldım önceden intim yoktu
Ben Yıldırım'dan geldim. Yıldırım'da 75. Yıl Mahallesinde dağın dibinde fiber internet var şaka gibi :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,701
Üyeler
141,332
Son üye
apofisss
Top Bottom