Neler Yeni

Türk Telekom nasıl altyapı talebi aldırırsınız?

BedirhanEfe

80+ Bronze
Arkadaşlar fibernet için uğaraştığımı bazılarınız bilir ve en sonunda talep aldırttım. sizinlede paylaşmak istedim

https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/ 'dan Türk Telekoma yazdım

1-Ben yazdım
Merhaba 2 Gün önce türk telekom güneşli genel müdürlüğüne gittim. sokağımda bulunan fiber altyapının binama getirilmesi için Dilekçe vermeye gitmiştim. Dilekçede Binadaki herkesin imzası var. ancak Türk Telekom dilekçe kabul etmediklerini söylediler. 10 Kişiyi Türk Telekom Mobile geçirirsem Binama Fiber Altyapısını getirirlermiş. Çocukların en çok ihtiyacı olduğu buzamanda İşi fırsata çeviriyorlar. Ayrıca Haksız kazanç mevcut Binama Fiber Altyapının getirilmesini istiyorum. Dilekçeyi alta ekledim. Türk Telekom Güneşli Müdürlüğünden şikayetçiyim.

2 Yine Ben yazdım
FİBER İNTERNET Yan binamda yani şu adreste "İSTANBUL/BAĞCILAR/DAİRE 5' de bulunmakta Yan binam yani bizim binamızada getirilmesini istiyoruz. Çocuklar Eğitimlerinden eksik kalmakta herkesin evde olduğu bu dönem için fiber altyapıyı binamıza getirilmesini istiyoruz. Belirtiğim adresdeki altyapıyı sorgulayabilirsiniz. YAN BİNAM İSTANBUL/BAĞCILAR/

3 Türk Telekom
Yan Binamın adresini yazmıştım ya altyapı var dediler o adrese bakmışlar

Sayın B, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz talebiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır. İnternet erişim hizmetinden yararlanmak istediğiniz lokasyonda İnternet hizmetinin tesis edilmesine yönelik talebinize istinaden yapılan incelemede; söz konusu lokasyonda Fiber altyapısının bulunduğu tespit edilmiştir. Evde/İşte İnternet başvurunuzu, -Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden hat sahibi veya noterden vekaleti olan kişi tarafından, -Türk Telekom Çağrı Merkezi’ nden hat sahibi tarafından, -Web sitemizden, -SMS ile yapabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla.

4 Ben
Adresim Burası İSTANBUL BAĞCILAR Adresine fiber altyapı istiyoruz.

5 Türk Telekom

Sayın B, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz talebinizhakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır. İnternet erişim hizmetinden yararlanmak istediğiniz adres için internet talebinizi değerlendirdik. İlgili adreste internet altyapımızın bulunmadığını üzülerek sizinle paylaşmak isteriz. Siz değerli müşterimizin kaliteli ve hızlı internet hizmetinden faydalanabilmesi için altyapı talebinizi kayıt altına aldık. Ön başvuruda bulunmanız durumunda bu konuda çalışmamız tamamlandığında size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Altyapı olmaması nedeniyle talep etmeniz durumunda ve bulunduğunuz lokasyondaki mobil şebeke hizmet verilebilirlik durumuna göre Türk Telekom Mobil 4,5 G (LTE) Modem Tarifelerinden yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz. Türk Telekom Mobil 4,5 G (LTE) başvurunuzu; - Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden hat sahibi veya noterden vekaleti olan kişi tarafından, - Türk Telekom Çağrı Merkezi’ nden hat sahibi tarafından, - Online Satış Kanalından yapabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla.

En sonunda kayıt alındı sizde böyle veya vb bir şey yapabilirsiniz.

Veya Buraya mail atabilirsiniz

Veee en sonunda altyapı talebi alındııı

Son düzenleme:

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Benim üst sokağında superonline fiberi var ve çekilemeyecğeini söylüyorlar.
Apartman kapısının önünden Vodafone fiber geçiyor ama yan binanın çatısındaki baz istasyonuna gittiği için sorduğumda o bölgede fiber yok deniliyor.
Türk telekom dilekçe verdim geri dönüş bile alamadım, 5download 0.5upload ile yaşamaya çalışıyorum kablolar benden yaşlı 99 yılında çekilen ev telefonu hattından internet veriyorlar.
Hatta o kadar çaresiz kaldım ki linkedinden türk telekom CEO suna bile yazdım. İşin komik tarafı geri döndü ve bi arkadaşımız yönlendiriyorum sorun için üzgünüz dedi.
Sonuç: 1-2 gün arayıp hal hatır durum sordular sonra onlar da birdaha aramadı.
Eğer fiber gelirse sana haber ver çünkü ben bu kadar uğraşın üstüne alamadım alabilen olduğunu duyarsam ana bayilerini basıcam ben de istiyorum diye.
Konuyu takip ediyorum gelişmeleri yazarsan sevinirim

BedirhanEfe

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim üst sokağında superonline fiberi var ve çekilemeyecğeini söylüyorlar.
Apartman kapısının önünden Vodafone fiber geçiyor ama yan binanın çatısındaki baz istasyonuna gittiği için sorduğumda o bölgede fiber yok deniliyor.
Türk telekom dilekçe verdim geri dönüş bile alamadım, 5download 0.5upload ile yaşamaya çalışıyorum kablolar benden yaşlı 99 yılında çekilen ev telefonu hattından internet veriyorlar.
Hatta o kadar çaresiz kaldım ki linkedinden türk telekom CEO suna bile yazdım. İşin komik tarafı geri döndü ve bi arkadaşımız yönlendiriyorum sorun için üzgünüz dedi.
Sonuç: 1-2 gün arayıp hal hatır durum sordular sonra onlar da birdaha aramadı.
Eğer fiber gelirse sana haber ver çünkü ben bu kadar uğraşın üstüne alamadım alabilen olduğunu duyarsam ana bayilerini basıcam ben de istiyorum diye.
Konuyu takip ediyorum gelişmeleri yazarsan sevinirim
hocam dediğimi deneyin

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
hocam dediğimi deneyin
Hayır sorun şu ben dilekçemi yazılı olarak ana merkeze veriyorum çalışan alıyor bilgilendiricez diyor.
Ya aramıyorlar ya da üzgünüz vs diye geri dönüyorlar.
Senin attığın maili denemedim tek o nerenin maili ve ne yazmam gerekiyor oraya

BedirhanEfe

80+ Bronze
Hayır sorun şu ben dilekçemi yazılı olarak ana merkeze veriyorum çalışan alıyor bilgilendiricez diyor.
Ya aramıyorlar ya da üzgünüz vs diye geri dönüyorlar.
Senin attığın maili denemedim tek o nerenin maili ve ne yazmam gerekiyor oraya
ulaştırma ve altyapı bakanlığı maili orası.

https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/ 'dan Türk Telekoma yazdım birde tüm anlattıklarım o linkteki kısımda oluştu

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
ulaştırma ve altyapı bakanlığı maili orası.

https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/ 'dan Türk Telekoma yazdım birde tüm anlattıklarım o linkteki kısımda oluştu
Hocam tamam da sıkıntı şu senin dilekçeni almıyorlar ondna şikayet edersin.
Ben şuan interneti 3mbps te olsa alabiliyorum ve mahallemde de fiber yok. Dilekçe verdiğimde de bana olumsuz da olsa geri dönüş yapıyorlar ben şikayet etsem ne diyicem ki?
"Iııı pardon şey bu türk telekom yan sokaktaki fiberi bana getirmedi reddetti" diyemem ya sonuçta :/

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Çocuklar Eğitimlerinden eksik kalmakta herkesin evde olduğu bu dönem için fiber altyapıyı binamıza getirilmesini istiyoruz
Bu aynı "çocuklar aç havyar istiyoruz" demek gibi olmuş. İnternet altyapısı olmasa yazılır da bu durumda bunu yazıp yazmaman bir şey değiştirmez bence.

BedirhanEfe

80+ Bronze
Bu aynı "çocuklar aç havyar istiyoruz" demek gibi olmuş. İnternet altyapısı olmasa yazılır da bu durumda bunu yazıp yazmaman bir şey değiştirmez bence.
hocam yalan değil zoomdan durmadan düşüyorlar sadece zoomda değil berbat internetler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam tamam da sıkıntı şu senin dilekçeni almıyorlar ondna şikayet edersin.
Ben şuan interneti 3mbps te olsa alabiliyorum ve mahallemde de fiber yok. Dilekçe verdiğimde de bana olumsuz da olsa geri dönüş yapıyorlar ben şikayet etsem ne diyicem ki?
"Iııı pardon şey bu türk telekom yan sokaktaki fiberi bana getirmedi reddetti" diyemem ya sonuçta :/
hocam dilekçenizden bahsetmeyin hiç yazın sadece

Top Bottom