Neler Yeni

TÜRK TELEKOM REZALETİ!

Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Miffy ツ
ben 35 mbps lik paketi kullanıyorum vee 33mbps download 5,7 mbps upload alıyorum

COREXAR

80+ Silver
80tl ödüyorum 30down 6up alıyorum wifi ile normal mı sizce

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Türk Telekom'u son 3 günde hiç aramadıysam 15 kere aradım. Her defasında uzaktan çözüm sağlamaya çalıştılar. Yaklaşık 5-6 kez "Sorununuz çözüldüyse SMS ile bilgilendirin, çözülmediyse 4440375'i arayın" mesajları geldi. Her defasında çözülmediğini söyledim, ekip gönderip hatlarımızı kontrol etmeleri gerektiğini söyledim. En son "Elit Hizmet" diye bir birime yönlendirdiler. Onlar da geliş için 50 TL ücret ve artı olarak hasarlı parça varsa değişimi için gerekli ücretleri alabileceklerini söylediler. 16Mbps parası ödüyorum ama daha hiç 8 Mbps'den üstünü göremedim, üstüne üstük her ay 16Mbps internet parası ödedim. Ben sizin ekibinizin parasını öderim, üzmez. Sınavlara çalışacağım, ödevlerimi yapacağım ama ortada internet yok, sürekli gidip geliyor. Peki benim hakkımı kim ödeyecek sevgili Türk Telekom?.Alıntıyı görüntüle
Bazen öyle yapıyor hocam ama bide adamların usengecligi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

80tl ödüyorum 30down 6up alıyorum wifi ile normal mı sizce
Iyi bence

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz
Türk Telekom'u son 3 günde hiç aramadıysam 15 kere aradım. Her defasında uzaktan çözüm sağlamaya çalıştılar. Yaklaşık 5-6 kez "Sorununuz çözüldüyse SMS ile bilgilendirin, çözülmediyse 4440375'i arayın" mesajları geldi. Her defasında çözülmediğini söyledim, ekip gönderip hatlarımızı kontrol etmeleri gerektiğini söyledim. En son "Elit Hizmet" diye bir birime yönlendirdiler. Onlar da geliş için 50 TL ücret ve artı olarak hasarlı parça varsa değişimi için gerekli ücretleri alabileceklerini söylediler. 16Mbps parası ödüyorum ama daha hiç 8 Mbps'den üstünü göremedim, üstüne üstük her ay 16Mbps internet parası ödedim. Ben sizin ekibinizin parasını öderim, üzmez. Sınavlara çalışacağım, ödevlerimi yapacağım ama ortada internet yok, sürekli gidip geliyor. Peki benim hakkımı kim ödeyecek sevgili Türk Telekom?.Alıntıyı görüntüle
Bu lanet firmadan ben de 1 sene çektim. 1 seneden 100 kez falan aramışımdır. En son evime geldiler bu kesintiler için apartmanın bağlantılarındaki bir sorunu çözdüler 3 aydır sorunum yok. Gerçekten rezalet bir firma ama 1 sene interneti doğru düzgün kullanamadım. Daha tövbe Türknetten başka İSS ile anlaşmam.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Dostlar Türknet kullanan var mı? Memnum musunuz?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Ben kullanmiyorum ama fiyatlar aşırı pahalanmis diyorlar bence şuan alınmaz.
Bana çok çok uygun geldi.
öööööö.JPG

ErdemDmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
ErdemDmr.
Sorma bide kota var bizde 4mb internet 1.5 2 fln sc go yu 15 saate indirdim 45tl ödüyorum artık coksıktı apluad neredeyse vermiycekler
Bende 70 liraya 6 megabit internet alıyorum hiçbirşey demiyorum. Az kaldı. Vodafone'ye geçeceğim (99megabit hıza geçerim %99)
Bence bide türk nete bak ostersen 100mb dowlant ve verebildilleri kadar upload

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,000
Üyeler
153,155
Son üye
Squid_
Top Bottom