Neler Yeni

Türk Telekom Rezilliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Bilal Uysal
Herkese merhaba direk konuya giriyorum öncelikle bu işlerden fazla anladığım sayılmaz İlçemde Türk Telekom 12mbps internet kullanıyordum her yaz tatilinde köyüme nakil yaptırıp internetimi alıyordum fakat bu yıl port yok sebebiyle internetinizi nakil yaptıramayacağız dediler.Türk telekom ilçe müdürlüğüne gittim orada 6 ay beklemek zorundasınız dediler.Ben herşeye rağmen nakil yaptırmak istedim ve internetime ön nakil yaptılar ve internetim donduruldu.Nakil yaptırmak istediğim adreste Millenicomla görüşmelere başladım altyapınızda herhangi bir sorun vs. görünmüyor dediler bende madem öyle zaten Türk Telekom donuk durumda diye Millenicoma Türk Telekomdan bahsetmeden bir abonelik yaptırdım ve şuan sorunsuz bir şekilde Millenicomun 16mbps internetini kullanıyorum.Türk Telekom kadar rezil bir internet sağlayıcısı yok.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Haklısın,bende hala Türk Telekom dan kurtulmaya veya internetimi düzeltmeye çalışıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Bilal Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_HKN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hakan

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Bilal Uysal
Evet bana 1000tl üstü çıkardılar.
Zaten internetlerine güvenseler taahütsüz paket de koyarlar bizi çıkmasın diye 1000TL üstü cayma bedeli çıkarıyorlar.Hayatımda daha kötü internet sağlayıcısı görmedim.

_HKN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hakan
Bildiğim kadarı ile cayma bedeli cezası diye bir şey kesemiyorlar hukuken ancak bu bedeli şöyle çıkarıyorlar, sana sağladıkları indirimi geri istiyorlar hani abonelik yaptırırken 300 ün üstünü çizip 100 yazıp 200 indirim yapmış gibi gösteriyorlar sonra caymak istediğin zaman aboneliğin başlangıcı yada bitişi hangisi daha yakınsa o kadar ay sana sağlanan indirim bedelini geri istiyorlar yani minarenin kılıfı oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Bilal Uysal
Bildiğim kadarı ile cayma bedeli cezası diye bir şey kesemiyorlar hukuken ancak bu bedeli şöyle çıkarıyorlar, sana sağladıkları indirimi geri istiyorlar hani abonelik yaptırırken 300 ün üstünü çizip 100 yazıp 200 indirim yapmış gibi gösteriyorlar sonra caymak istediğin zaman aboneliğin başlangıcı yada bitişi hangisi daha yakınsa o kadar ay sana sağlanan indirim bedelini geri istiyorlar yani minarenin kılıfı oluyor.
1 Yıl kullandıktan sonra cayma bedelsiz çıkabiliyormuşuz galiba pek bilgim yok ama tüketici haklarında yazıyor.Onun için de tüketici haklarına başvuru yapacakmışsınız nerden baksanız 1 ay sürer zaten sadece bu iş.

_HKN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hakan

_HKN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hakan
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Bilal Uysal
Özetle çözüm yok senelerce mahkemede uğraşırsınız ama haksızlık var.
Ya ödeyeceğiz ya ya da ödeyeceğiz o zaman başka şansımız yok.Teşekkür ederim forumumu dikkate aldığınız için.

Top Bottom