Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bana sadece söz ve onay yazmanız yeterli denmişti prime dijital yazınca ne veriyor
tivibu go, muud pre ve tt wifi 20gb
Mesaj otomatik birleştirildi:

HEDIYE 30GB DA yazarsan 30gb gelir 1 aylık

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Sercan GÖKALP
An itibariyle geçişim tamamlandı. SOZ, ONAY ve PRIME DIJITAL yazarak sırasıyla 5555 e gönderdim @AGUMBA Allah razı olsun hocam senden
HEDIYE 30GB yazıp 5555 e yolla onu da yap. Önemli değil kardeşim Allah hepmizden razı olsun. İşiniz görüldüyse ne mutlu bana

Turkcelldeyim kontrat yenilemeye 54 gün var. Bu pakete geçsem ceza öder miyim? TT karşılıyor mu?
Cayma bedeline bak turcell den. TT karşılamıyor

Yada referans olması lazım. Bu arada EGM tarifeleri bedavadan bir tık pahalı. Özellikle ben çok internet kullanmoyorum diyenler için bulunmaz nimet

Sen polismisin reis?
Abi abla baba anne herhangi biri polis ise sen de faydalanabilirsin

tivibu go, muud pre ve tt wifi 20gb

HEDIYE 30GB DA yazarsan 30gb gelir 1 aylık
Tivibu go için müşteri hizmetlerini arayacaksın sana profil oluşturup şifreni verecekler

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Sen polismisin reis?
Evet
HEDIYE 30GB yazıp 5555 e yolla onu da yap. Önemli değil kardeşim Allah hepmizden razı olsun. İşiniz görüldüyse ne mutlu bana

Cayma bedeline bak turcell den. TT karşılamıyor

Yada referans olması lazım. Bu arada EGM tarifeleri bedavadan bir tık pahalı. Özellikle ben çok internet kullanmoyorum diyenler için bulunmaz nimet

Abi abla baba anne herhangi biri polis ise sen de faydalanabilirsin

Tivibu go için müşteri hizmetlerini arayacaksın sana profil oluşturup şifreni verecekler
Referans olayını söylemiştim zaten ,
Ben polis tarifesine geçtim, 20 GB 1500 DK 1000 SMS aynı tarifedekilerle yani polislerle sınırsız konuşma; 89 TL, 3 tanıdığımı da aynı tarifeye geçirebiliyorum. Bu kampanya olmasa, bahsi geçen fırsatı kaçırmazdım iyi baya.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Numara taşımada bayiye para ödeme mi varmış? Eğer taahhütlü tarifen varsa caymayı ödeyip geçiyorsun
konu içerisinde okudum 100-200tl gibi ücret isteyenler yazıyordu. kim ne kaptırırsa falan yazdı arkadaslar ilk sayfalarda ona istinaden direk müdürlükte tasıdım hattı bayimsi telekomlara gitmedim.

benimde bu sabah 20gb aktif oldu 125tl bedava. SOZ ONAY HEDIYE30 H yazdım hepsini halletim bölgemdede iyi cekiyor 130mb dowland veriyor lte full easy telekom

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Deniz
merhabalar benm hattım bu sabah ttye geçecek diye mesaj geldi ama hala vodafone hattım aktif, bilgisi olan var mı

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,308
İsim
Recep Can Boyacı
Ben dün geçtim mesaj gelmesini bekliyorum bende vodafone taahütümün bitmesine 1 ay vardı caydım bakalım süreç nasıl olacak.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
@AGUMBA 2adet taahhüt gözüküyor. herkeste bu sekılde mı miydi ? 444 1 444 den bağlanamadım mh ye bi taktiği var mı

Son düzenleme:

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
@AGUMBA 2adet taahhüt gözüküyor. herkeste bu sekılde mı miydi ? 444 1 444 den bağlanamadım mh ye bi taktiği var mı
Diğeri artık geçersiz sadece orada görünür. Yeni faturan, yeni gectigin taahhüt üzerinden faturalandirilir.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Sercan GÖKALP
Evet

Referans olayını söylemiştim zaten ,
Peki 1. Derece yakın mı olması gerekiyordu orayı ben tam hatırlamıyorum

konu içerisinde okudum 100-200tl gibi ücret isteyenler yazıyordu. kim ne kaptırırsa falan yazdı arkadaslar ilk sayfalarda ona istinaden direk müdürlükte tasıdım hattı bayimsi telekomlara gitmedim.

benimde bu sabah 20gb aktif oldu 125tl bedava. SOZ ONAY HEDIYE30 H yazdım hepsini halletim bölgemdede iyi cekiyor 130mb dowland veriyor lte full easy telekom
Vay babayn 😂 seninki amma yüksekmiş 😂

merhabalar benm hattım bu sabah ttye geçecek diye mesaj geldi ama hala vodafone hattım aktif, bilgisi olan var mı
Mesajda gelen gün ve saatte kapanacak kardeşim ama 31 i gün içinde olmasına gerek yok. Senin kampanyaya katılış tarihin baz alınıyor sıkıntı yok

Ben dün geçtim mesaj gelmesini bekliyorum bende vodafone taahütümün bitmesine 1 ay vardı caydım bakalım süreç nasıl olacak.
İnşallah sizde de güzel hızlar olur. Gerçi telefonda 15-20 mbps hız yeterli oluyor. En fazla ne yapıyoruz ki zaten Instagram'da kaydır babam kaydır

444 1 500 ü ara telesekreter konuşmaya başlayınca 303030 tuşla. Bazen 303030 dan sonra 2 ye basman gerekebilir. Olmazsa 200200200 tuşla

Diğeri artık geçersiz sadece orada görünür. Yeni faturan, yeni gectigin taahhüt üzerinden faturalandirilir.
Bide bu arada faturalı arkadaşlar önceki operatörünüzden çıkacak son faturanızı o operatöre ödemeyi unutmayın. Yıllar sonra bir süpriz çıkmasın karşınıza

Son düzenleme:

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Peki 1. Derece yakın mı olması gerekiyordu orayı ben tam hatırlamıyorum

Vay babayn 😂 seninki amma yüksekmiş 😂

Mesajda gelen gün ve saatte kapanacak kardeşim ama 31 i gün içinde olmasına gerek yok. Senin kampanyaya katılış tarihin baz alınıyor sıkıntı yok

İnşallah sizde de güzel hızlar olur. Gerçi telefonda 15-20 mbps hız yeterli oluyor. En fazla ne yapıyoruz ki zaten Instagram'da kaydır babam kaydır

444 1 500 ü ara telesekreter konuşmaya başlayınca 303030 tuşla. Bazen 303030 dan sonra 2 ye basman gerekebilir. Olmazsa 200200200 tuşla

Bide bu arada faturalı arkadaşlar önceki operatörünüzden çıkacak son faturanızı o operatöre ödemeyi unutmayın. Yıllar sonra bir süpriz çıkmasın karşınıza
Kim olduğu fark etmez. Akraba olması gerekmiyor.

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
STORM63
Tarifeye geçtim 205 TL ilk ay 30gb yok bilgisi olan var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular