Neler Yeni

Türk telekomdan türknete geçmek istiyorum

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
türk telekom için adsl altyapı vari 12 mbps alabiliyorum en fazla. şu an ki paket ise 04/10/2023 e kadar.
1) Ben bu sözleşmeyi bozsam kaç tl gelir bana cayma bedeli olarak?
2) türknet başka bir yerden buraya geçince 240 tl tahaüt ü biz öderiz diyor. Türknet için baktığımda adresimde vdsl 75 mbps altyapı varmış. Yani geçilir mi kısaca türknet e? Bazıları internette ki altyapı sorgulama yerleri yalan falan diyor.
Ben bu konuları bilmiyorum bana bu süreci, neler yapmam gerekiyor falan anlatır mısınız?
başka bir öneri de yapabilirsiniz

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,762
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
ADSL kullanıyorsan Telekom'da kal, Turknet'e çok bela okursun sonra benden söylemesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Deli Çavuş
Kanka bence geç turknet hem hız açısından, hemde tahattüt vs. yok çok mantıklı bence tabii ki senin fikrin iyi forumlar....

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ADSL kullanıyorsan Telekom'da kal, Turknet'e çok bela okursun sonra benden söylemesi.
Adreste adsl çıktı nette baktım 24 mbps imiş, türk telekomda ki adam maksimum 12 alabilirsin dedi. Nete bağlı cihazlar, arkada açık diğer programlar falan varken 10 mbps download 0.60 upload alıyorum

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
türk telekom için adsl altyapı vari 12 mbps alabiliyorum en fazla. şu an ki paket ise 04/10/2023 e kadar.
1) Ben bu sözleşmeyi bozsam kaç TL gelir bana cayma bedeli olarak?
2) türknet başka bir yerden buraya geçince 240 TL tahaüt ü biz öderiz diyor. Türknet için baktığımda adresimde vdsl 75 mbps altyapı varmış. Yani geçilir mi kısaca türknet e? Bazıları internette ki altyapı sorgulama yerleri yalan falan diyor.
Ben bu konuları bilmiyorum bana bu süreci, neler yapmam gerekiyor falan anlatır mısınız?
Alacaksan Türknet yerine Millenicom, Netspeed falan al. Üç firmada da sorun yaşarsan pek çözmeye çalışmıyorlar o konuda hepsi kötü ama en azından diğer 2 firma daha ucuza hizmet veriyor (140TL/100TL)

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Valla hocam bence telekomda kal derim. Benim kötü bir Turknet maceram oldu 3 ay boyunca en sonunda kurtuldum daha da geçmem o tarafa :D

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Turknet tamamen şans işi

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam bir süredir kullanıyorum sadece ilk ay bir kaç sorun yaşadım sonra çözüldü o da benim kablolardan kaynaklıydı. İstersen davet kodumu verebilirim 2. ayı bedava kullanırsın.

Top Bottom