Neler Yeni

Türkçe altyazılı legal anime sitesi

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir Mirza Tunç
Merhabalar canım anime izlemek istiyor fakat izleyecek site bualmıyorum. Eskiden d*z*w*tch dan izlerdim fakat hem kalitesi çok kötü hem korsan. Şu an crunchyroll üzerinden altyazı eklentileri ile izliyorum fakat orada tüm bölümler yok. Önerebileceğiniz kaliteli altyazı eklentisi veya legal türkçe altyazılı anime sitesi var mıdır? (Kullandığım altyazı eklentisi subtitinal fakat dediğim gibi içinde bazı bölümler çevrilmemiş internetten indiriyorum altyazıyı fakat uymuyo / uydurması zor.)

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Merhabalar canım anime izlemek istiyor fakat izleyecek site bualmıyorum. Eskiden diziwatch dan izlerdim fakat hem kalitesi çok kötü hem korsan. Şu an crunchyroll üzerinden altyazı eklentileri ile izliyorum fakat orada tüm bölümler yok. Önerebileceğiniz kaliteli altyazı eklentisi veya legal türkçe altyazılı anime sitesi var mıdır? (Kullandığım altyazı eklentisi subtitinal fakat dediğim gibi içinde bazı bölümler çevrilmemiş internetten indiriyorum altyazıyı fakat uymuyo / uydurması zor.)
t*an*meden izleyebilirsin hocam istersen orayıda beğenmezsen t*rkan*me var

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir Mirza Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
t*an*meden izleyebilirsin hocam istersen orayıda beğenmezsen t*rkan*me var
hocam legal siteden izlemek istiyorum. Crunchyroll izlemeye başlayınca korsan sitelerin verdiği görüntü leş gibi gelmeye başladı.

Top Bottom