Neler Yeni

Türknet Bağlatma

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Bilal Uysal
İyi geceler arkadaşlar benim Türk Telekomda 12 megabit internetim var ve pingim 600 dan aşağı düşmüyor 250 tl taahüt bedeli var ben bunu ödemeye hazırım ama türknette 120 tlsini ödüyormuş bende türknete geçme kararı aldım fakat müşteri hizmetlerine bağlanamadım ya 120 tl ödemezlerse diye korkuyorum acaba internettten başvuru yapsam benim türk telekomdaki 250 tlnin 120 tl sini öderlermi güvenemiyorum pek.Birde jahreinin türknetle anlaşması var acaba onun kodunu nasıl kullanabilirim?Sorduğum sorulara cevap verirseniz çok sevinirim 5 6 gün içinde geçmeyi düşünüyorum sizce memnun kalır mıyım?Birde Lütfen süperboxu önermeyin.

hanzos

80+ Bronze
pingin 600 den aşşağı düşmüyorsa ddos yemiş olabilirsin aynısı banada oldu

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

cemilalkis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Cemil Alkış
alabileceğin en yüksek megabiti alırsın, memnun kalırsın,eğer 250tl taahüt bedelini ödemeye kabulsen ödemezlerse diye niye korkuyosun :D,müşteri hizmetlerine bağlanarak daha detaylı bilgi alırsın kod konusunda

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Furkan DURAN
İyi geceler arkadaşlar benim Türk Telekomda 12 megabit internetim var ve pingim 600 dan aşağı düşmüyor 250 TL taahüt bedeli var ben bunu ödemeye hazırım ama türknette 120 tlsini ödüyormuş bende türknete geçme kararı aldım fakat müşteri hizmetlerine bağlanamadım ya 120 TL ödemezlerse diye korkuyorum acaba internettten başvuru yapsam benim türk telekomdaki 250 tlnin 120 TL sini öderlermi güvenemiyorum pek.Birde jahreinin türknetle anlaşması var acaba onun kodunu nasıl kullanabilirim?Sorduğum sorulara cevap verirseniz çok sevinirim 5 6 gün içinde geçmeyi düşünüyorum sizce memnun kalır mıyım?Birde Lütfen süperboxu önermeyin.
Ehternetsiz oynuyosan 1300 ms gördüm oyunda

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mustafa Eray AKIN
1- Online destek hattından ulaşabilirsen daha hızlı yardımcı oluyorlar.
2- Videoyun'un twitch kanalına giderek !turknet yazarsan 1 aylık ücretsiz üyelik + ücretsiz kurulum alabilirsin
3- Bazı gecelerde interent kopukluğu yaşayabilirsin ama gün geçtikçe düzeliyor. Eğer gittikten 1 saat sonra falan gelmiyorsa ticket at.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Bilal Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bağlat
alabileceğin en yüksek megabiti alırsın, memnun kalırsın,eğer 250tl taahüt bedelini ödemeye kabulsen ödemezlerse diye niye korkuyosun :D,müşteri hizmetlerine bağlanarak daha detaylı bilgi alırsın kod konusunda
namıyorum ki bağlamıyorlar inat ediyorlar sesli yanıt sistemi deyip duruyorlar iyi de ben abone değilim ki sizin pnline işlemlerinize gireyim bunu düşünememişler

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
engin
internetde türknet kodu iste herkesden alabilirsin o kodu herkesin kodunuda kullanabilirsin ben senin yerinde olsam almışsın o gözü öde geç derim daha mantıklı olur senin için sorun yaşadığından türk netde karşında birini bulamıyorsun bulduğun lokasyonda kullanlar var mı bi bak birde millenicom bak derim aşağı yukarı aynı fiyatları ve hızları veriyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Bilal Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Furkan DURAN
em
enthernet kanlosuyla oynuyorum anakartımda wifi desteği yok maalesef
Ben bi kaç kere aradım gerçekten türk telekom kadar kötü bişey yok telefon hattını kapattırdım 1 yıllık tahahhüt 'ün sonrasında bize 2 yıllık tahahhüt yapmışlar sonradan haberimiz oldu ve cayma bedeli dudak uçuklatıyor gerçekten berbat bulaşmayın 2022 de bitiyo tahahhüt şaka gibi biter bitmez başkasına geçicem

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Bilal Uysal
Ben bi kaç kere aradım gerçekten türk telekom kadar kötü bişey yok telefon hattını kapattırdım 1 yıllık tahahhüt 'ün sonrasında bize 2 yıllık tahahhüt yapmışlar sonradan haberimiz oldu ve cayma bedeli dudak uçuklatıyor gerçekten berbat bulaşmayın 2022 de bitiyo tahahhüt şaka gibi biter bitmez başkasına geçicem
rezil bir internet speed teste 40 saniyede giriyor o kadar kötü hiç ama hiç bulaşmayın gerçekten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben çok aradım ama değişen bir şey olmadı en az 30 40 kere arıza kaydı oluşturdular ama nafile

Arkadaşlar soruma cevap vermediniz internetten başvuru yaparsam 120 tlyi öderler mi acaba?

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Furkan DURAN
rezil bir internet speed teste 40 saniyede giriyor o kadar kötü hiç ama hiç bulaşmayın gerçekten.

ben çok aradım ama değişen bir şey olmadı en az 30 40 kere arıza kaydı oluşturdular ama nafile
Şimdi ben baktım eğer ilk aylarındaysan daha çok cayma bedeli ödüyomuşsun böyle saçma bişey olabilir mi ben 2 ay kullandım nasıl indirim leri kırpıyorlar diğer ayların

Kitliyolar*

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Bilal Uysal
benim faturam normalde 85 tl gelecek iken 132 tl geldi ve babam gerçekten bu duruma çok sinirlendş resmen 50 tl arttırmışlar faturamızı böyle rezalet hayatım boyunca görmedim
Şimdi ben baktım eğer ilk aylarındaysan daha çok cayma bedeli ödüyomuşsun böyle saçma bişey olabilir mi ben 2 ay kullandım nasıl indirim leri kırpıyorlar diğer ayların

Kitliyolar*

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Furkan DURAN
benim faturam normalde 85 TL gelecek iken 132 TL geldi ve babam gerçekten bu duruma çok sinirlendş resmen 50 TL arttırmışlar faturamızı böyle rezalet hayatım boyunca görmedim
Şuan aynı fiyata 12 mbps yerine 100mbps kullanolabilirdi yazık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,464
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom