Neler Yeni

Türknet GİGAFİBER için modem önerisi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Kadir
Merhabalar; Türknet fiber kullanıcısıyım ve verdikleri modemden memnun değilim kendime bir modem almak istiyorum bütçem en fazla 2.5-3k arası önerilerinizi bekliyorum

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,028
İsim
Semih Boran
Modeli nedir peki kullandığınız modemin? Birde telefonunuzun ve varsa tabletinizin modeli nedir? Bilgisayarda kablosuz kullanıyorsanız, wifi kartının modeli nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modeli nedir peki kullandığınız modemin? Birde telefonunuzun ve varsa tabletinizin modeli nedir? Bilgisayarda kablosuz kullanıyorsanız, wifi kartının modeli nedir?
Kullandığım modem zte H3601p
Telefon olarak 14 pro kullanıyorum
Bilgisayar olarak laptop var çoğunlukla Wi-fi den bağlanıyorum Wi-Fi 6 var laptop da

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,028
İsim
Semih Boran
Kullandığım modem zte H3601p
Telefon olarak 14 pro kullanıyorum
Bilgisayar olarak laptop var çoğunlukla Wi-fi den bağlanıyorum Wi-Fi 6 var laptop da
Modem ile bilgisayar aynı odada mı peki ve kaç mbsn alıyorsunuz?
Ha, hiç 2.4 ghz ile 5 ghz bandını ayırdınız mı? Ayırmadıysanız çoğunlukla 2.4'e bağlanacaktır. Sinyal fazla diye 5'e göre, gidip ona bağlanıyor modem/routerlar ve routerlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem ile bilgisayar aynı odada mı peki ve kaç mbsn alıyorsunuz?
Ha, hiç 2.4 ghz ile 5 ghz bandını ayırdınız mı? Ayırmadıysanız çoğunlukla 2.4'e bağlanacaktır. Sinyal fazla diye 5'e göre, gidip ona bağlanıyor modem/routerlar ve routerlar.
Modem yan odam da 2.4 ve 5ghz ayrı dediğiniz doğru genelde 2.4 bağlanypr 5ghz yan odam da olmasına rağmen az çekiyor ve sürekli Ping problemi yaşıyorum önceden böyle bir problemim yoktu kablosuz da sabit 10 Ping alıyordum Valorant da Şuan hem kablolu hem kablosuz sürekli Ping giriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo
Top Bottom