Neler Yeni

Türknet wifi 6 fiber modem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Küznek
Bütçe
2500
Merhaba arkadaşlar TurkNet'li arkadaşlar Zxhn H3601p modemi bağlayıp gittiler ben memnun kalmadım hız düşük kaldı bundan daha güzel geldi sinyal gücü yüksek olan ve yüksek hızlı fiber modem önerir misiniz ve modem ve router arasındaki farkı bilmiyorum bütçe 2500 TL.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,058
İsim
Semih Boran
Merhaba arkadaşlar TurkNet'li arkadaşlar Zxhn H3601p modemi bağlayıp gittiler ben memnun kalmadım hız düşük kaldı bundan daha güzel geldi sinyal gücü yüksek olan ve yüksek hızlı fiber modem önerir misiniz ve modem ve router arasındaki farkı bilmiyorum bütçe 2500 TL.
2.4 ghz ve 5 ghzi ayırın öncelikle. wpa3 ayarı var ise wpa2/wpa3 yapın. Birde hangi telefon ve varsa tableti kullanıyorsunuz? Bilgisayarda kablosuz kullanıyorsanız hangi wifi kartını kullanıyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Küznek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlama yapmadım hiç bilgisayarda kablolu salon la aramızda 3 oda var ve başka modemler 180 rahatça alırken bu modelde 30 a düştü

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,058
İsim
Semih Boran
Bunu aldığımda bunu modem olarak kullanacağım doğru mu kabloyu buna takacağım sadece
Modeminiz ne ise (daha doğrusu ONT) ona takacaksınız. Bu ZTE'niz bir modem değil, size önerdiğim cihaz gibi bir router. Ethernet kablosunu WAN portuna takacaksınız ONT'unuzdan gelen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,847
Üyeler
141,056
Son üye
muhammet021
Top Bottom