Neler Yeni

Öneri türksat kablonet internet sağlayıcısı alınır mı

ardaozdemir2772

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
mehmet arda ozdemir
bende türksat kablonet httb altyapısı olduğu için 100mbps download 5mbps upload alabildim ping oyunlarda 30
müşteri hizmetleri iyi hatta benim fiber altyapım ezilmiş ezildiğini gördüklerinde altyapıyı yenilediler 1hafta içerisinde geliyolar
gelen modem ortalamanın altı ben çok beğenmedim kaliteli modemlere nazaran kötü ekstra modem almanızı tavsiye ederim
internet kesintisi olmadı hiç ama altyapımdanda olabliri
fiyatları çok beğendiğim söylenemez ama superonlinedan daha ucuz
GAZİANTEP de yaşıyorum
bu arada bizim binada superonline httb altyapısıda vardı sizce kablonet alarak hata mı yaptım
not:eğer altyapınız varsa alınabilecek bir sağlayıcı

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
TV+ falan kullanmıyorsan Türksatta iyi. Ankarada ikisini de kullandım memnun kaldım. Türksatın akıllı tarifesi biraz saçma sadece gündüz daha hızlı. Superonline tam tersi akşam hızlı. İşe gittiğimden dolayı gündüz kullanamıyordum.

ardaozdemir2772

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
mehmet arda ozdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TV+ falan kullanmıyorsan Türksatta iyi. Ankarada ikisini de kullandım memnun kaldım. Türksatın akıllı tarifesi biraz saçma sadece gündüz daha hızlı. Superonline tam tersi akşam hızlı. İşe gittiğimden dolayı gündüz kullanamıyordum.
türksatın televizyon şeyinide kullanıyorum ve bana gündüz lazım ve akıllı tarife kadar çöp bir şey görmedim

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
türksatın televizyon şeyinide kullanıyorum ve bana gündüz lazım ve akıllı tarife kadar çöp bir şey görmedim
TV+ ta geri sarma falan var kullanmadıysan kullanmanı tavsiye ederim. Fakat tv benim için önemli değil diyorsan ve gündüz hızlı olması işine geliyorsa koblonette sorun yaşamazsın. Tabi ben Ankarada'ki deneyimlerimi aktarıyorum.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
bende türksat kablonet httb altyapısı olduğu için 100mbps download 5mbps upload alabildim ping oyunlarda 30
müşteri hizmetleri iyi hatta benim fiber altyapım ezilmiş ezildiğini gördüklerinde altyapıyı yenilediler 1hafta içerisinde geliyolar
gelen modem ortalamanın altı ben çok beğenmedim kaliteli modemlere nazaran kötü ekstra modem almanızı tavsiye ederim
internet kesintisi olmadı hiç ama altyapımdanda olabliri
fiyatları çok beğendiğim söylenemez ama superonlinedan daha ucuz
GAZİANTEP de yaşıyorum
bu arada bizim binada superonline httb altyapısıda vardı sizce kablonet alarak hata mı yaptım
not:eğer altyapınız varsa alınabilecek bir sağlayıcı
Aşırı stabil fakat benim evimde yok altyapısı baya stabil ve alınır yani

ardaozdemir2772

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
mehmet arda ozdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gaziantepteki deneyimlerim çok farklı değil

Top Bottom