Neler Yeni

Turbox Ekran karti alinir mi

bartek59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Serhat Akın
keşke orjinal fabrikasından gönderseler aldıklarımızı.ama öyle bişeyki sony gibi bir marka bbile afrikada üretebiliyor ve firmalr bunu ucuzdan alıp piyasaya salabiliyor.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dıyelim hepsi çinden geliyor yine alınmaz çünkü komponent kalitesi iyi değil
Her çin malının kalite farkı vardır ona vakarsan apple da çin de üretim yapıyor
Adam Samsungla falan bir tutuyor turboxu, kahkaha attım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

keşke orjinal fabrikasından gönderseler aldıklarımızı.ama öyle bişeyki sony gibi bir marka bbile afrikada üretebiliyor ve firmalr bunu ucuzdan alıp piyasaya salabiliyor.
Ya kardeşim sende problem mi var? Turbox gibi markalar en dandiğini özenle seçip logoyu basıp fahiş rakamlara satıyor.

Casper bile aynısını yapıyor, kalitesiz malları toplayıp, birleştirip satıyor.

bartek59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Serhat Akın
hakkaten baya pahalı turbox. bendemi galax markası seçsem senin gibi kaliteli galiba :DD

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hakkaten baya pahalı turbox. bendemi galax markası seçsem senin gibi kaliteli galiba :DD
Galax kaliteli markadır evet, hatta Nvidia için ilk ekran kartı üreticilerindendir. Galax Hall of fame serisi, Asus ROG serisinin bile içinden geçer ekran kartı konusunda. Az araştırın be...

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Semi kaan Çakır
Sony Afrika da üretiyor ama sonuçta eline ulaşan ürün SONY . İş gücü ucuzluğu sebepli üretimin buralarda olmasi gayet doğal . Turbox ta durum bu değil direk ucuz olan karti alip logo basıp satıyor.

Galax zaten kaliteli ? :D

kullandım işte kardeş kullannlarda çok oldu sen neyi anlamak istemiyorsun fasonda olsa kalitesizde olsa senelerce çalışıyormu işimi ucuza görüyormu ben ona bakarım.marka almışım beni 5-6 sene götürmüş ben napayım o malı.ama arkadaş bir yorumunda güzel bişey söylemiş başka konuda: 'samsung evo aldım 3 sene içinde bozuldu sıfırını yolladılar''. işte kalite budur.
Daha geçen sene Asus hd4350 ekran kartlı sistem sattım. Kaç yillik kart gram arıza vermedi ama asıl kalite bu değil . Ona bakarsan şahinler de kaç yildir yollarda simdı bu araçlar kaliteli mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,624
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom