Neler Yeni

Türk Halkbilimi, Halkbilimi ve İktisad Bölümleri ile İlgili

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,301
İsim
Semih Boran
Merhaba. Şimdi Hacettepe Türk Halkbilimi, Ankara Hacı Bayram Türk Halkbilimi ve Ankara Üniversitesi Halkbilimi dururken Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisad, Maliye vs. okumak mantıklı mı? Şahsen Ankara'daki bu üniversitelerden birinde okumak istiyorum fakat ailem izin vermiyor. İktisat okuyunca bile işsiz kalınıyor neredeyse ve benim matematiğim kötü. Siz ne düşünüyorsunuz peki? Bu arada formasyon almayı düşünüyorum Halkbilimi bölümlerinden birine girersem.

Knispel

80+ Bronze
Hocam hevesini kırmak istemezdim ama bu bölümlerin hiçbirisinden iş bulamazsın. Hele Afyon'u tamamen aklından çıkart.
Yok ben gitmek istiyorum bunlardan birisine dersen de Hacettepe'yi tercih edebilirsin. Hacı bayram kötü bir üniversite tavsiye etmem.
Formasyon olayına gelirsekte bildiğim kadarıyla Halkbiliminden formasyon alırsan Edebiyat öğretmeni olarak atanabiliyorsun fakat edebiyat öğretmenliği alımı çok az ve puanları çok yüksek ayrıca ülkedeki en büyük atama bekleyen öğretmen branşı.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,301
İsim
Semih Boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hevesini kırmak istemezdim ama bu bölümlerin hiçbirisinden iş bulamazsın. Hele Afyon'u tamamen aklından çıkart.
Yok ben gitmek istiyorum bunlardan birisine dersen de Hacettepe'yi tercih edebilirsin. Hacı bayram kötü bir üniversite tavsiye etmem.
Formasyon olayına gelirsekte bildiğim kadarıyla Halkbiliminden formasyon alırsan Edebiyat öğretmeni olarak atanabiliyorsun fakat edebiyat öğretmenliği alımı çok az ve puanları çok yüksek ayrıca ülkedeki en büyük atama bekleyen öğretmen branşı.
Birde Rekreasyon Yönetimi bölümü var. Hacı Bayram'da yine ve Gölbaşı Bahçelievler mahallesinde. Bu bölüm ile ne yapılabiliyor peki? Bu arada baktığım kadarıyla liyakatli gibiydi Hacı Bayram'ın Türk Halkbilimi kadrosu.

Knispel

80+ Bronze
Birde Rekreasyon Yönetimi bölümü var. Hacı Bayram'da yine ve Gölbaşı Bahçelievler mahallesinde. Bu bölüm ile ne yapılabiliyor peki? Bu arada baktığım kadarıyla liyakatli gibiydi Hacı Bayram'ın Türk Halkbilimi kadrosu.
O da aynı şekilde çok boş bir bölüm en fazla otelde bellboyluk yaparsınız.

Top Bottom