Neler Yeni

Türkçe olup Türkiye de en çok oyuncu sayısı olan online oyunlar hangileri?

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Türkçe olup Türkiye de en çok oyuncu sayısı olan online oyunlar hangileri? Optimizasyonu iyi olan, kanser kitlesi olmayan, hileci çok olmayan oyunları önerir misiniz?

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Öyle bir oyun yok oyuncuyu sömüren oyunlar var 🙂

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle bir oyun yok oyuncuyu sömüren oyunlar var 🙂
Eskiden Metin 2 ve Wolfteam den aldığım keyfi şimdi ki oyunlar vermiyor şimdi sadece müzik takılıyorum bana kafa dağıtacak bu oyunlar kadar keyif verecek oyun lazım eskiden bu oyunlar baya popülerdi oyuncu çoktu iyi sarıyordu ben Metin 2 gibi müzik dinlerken karakter geliştireceğim yada Wolfteam deki o Zaitsevle kafa atmanın verdiği zevki verecek FPS oyunu arıyorum

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Eskiden Metin 2 ve Wolfteam den aldığım keyfi şimdi ki oyunlar vermiyor şimdi sadece müzik takılıyorum bana kafa dağıtacak bu oyunlar kadar keyif verecek oyun lazım eskiden bu oyunlar baya popülerdi oyuncu çoktu iyi sarıyordu ben Metin 2 gibi müzik dinlerken karakter geliştireceğim yada Wolfteam deki o Zaitsevle kafa atmanın verdiği zevki verecek FPS oyunu arıyorum
Keşkeee eskiler eskide kaldı bende 2005 srocuyum Türkiye'yi bırak dünyada en çok oynanan oyundu batırdılar kendi kafalarına sıkıp .

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Aradağım oyun oyunda afk kalanlar, oyundan çıkanlar olmasına rağmen tek başıma maçı taşıyabileceğim bir oyun arıyorum MOBA oyunlarında bu zor Valorant tada bunu tecrübe ettim iyi gidiyorduk takımda bi anda 2 kişi kaldık maçı çevirdiler zaten oyun uzun sürüyor çıldırdım o an ve kaldırdım oyunu

Top Bottom