Neler Yeni

Yardım Turkcell Huawei HG658 v2 Modem Önceden Işıkları Yanmasına Rağmen Şuan Yanmıyor

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Arkadaşımla oyuna girecektik ama interneti babam kesti dedi. İlk başta anlam veremedim sonra olayı sordum. Modemin tüm kabloları sağlam olmasına rağmen açma tuşuna bastığında hiçbir ışık dahi yanmıyormuş. Ama babası istediği zaman modemi açıp interneti kullanabiliyormuş. Yani babası öyle bir şey yapıyor ki modemi kökten kapatıyor ve açılmasını önlüyor, ama istediği zamanda modemi açıp interneti kullanabiliyor. Babasıyla arası bozuk olduğu için babasından modemi açmasını istediği zaman babası açmıyormuş. Bizde sorunu kendimiz çözeceğiz ama nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Modemi nasıl açacağımıza dair bir fikri olan var mı ?

Modem : Turkcell Huawei HG658 v2

(Resimler Alıntıdır)
1636304995819.png

1636305018822.png

@alpolojix

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Arkadaşımla oyuna girecektik ama interneti babam kesti dedi. İlk başta anlam veremedim sonra olayı sordum. Modemin tüm kabloları sağlam olmasına rağmen açma tuşuna bastığında hiçbir ışık dahi yanmıyormuş. Ama babası istediği zaman modemi açıp interneti kullanabiliyormuş. Yani babası öyle bir şey yapıyor ki modemi kökten kapatıyor ve açılmasını önlüyor, ama istediği zamanda modemi açıp interneti kullanabiliyor. Babasıyla arası bozuk olduğu için babasından modemi açmasını istediği zaman babası açmıyormuş. Bizde sorunu kendimiz çözeceğiz ama nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Modemi nasıl açacağımıza dair bir fikri olan var mı ?

Modem : Turkcell Huawei HG658 v2

(Resimler Alıntıdır)
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

@alpolojix
Hacker baba

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Adaptör nereye takılı? Takıldığı olduğu yrin farklı sigortası vardır belki. Yada akıllı priz mi var var?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Modemi resetleyin ve tekrar kurun ve başka prize takın