Neler Yeni

Turkcell vs Vodafone vs Türk Telekom

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Mehmet
Şuan Turkcell aşmaz 7 GB kullanıyorum 145 TL falan veriyorum bana biraz pahalı gibi geliyor Vodafone ve Türk Telekomda kampanyalar daha iyi gibi ama benim bildiğim ikisi Turkcell kadar iyi çekmiyor sizce Turkcell'de mi kalayım yoksa Vodafone türk Telekom mu geçeyim

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Taha Efe
Şuan Turkcell aşmaz 7 GB kullanıyorum 145 TL falan veriyorum bana biraz pahalı gibi geliyor Vodafone ve Türk Telekomda kampanyalar daha iyi gibi ama benim bildiğim ikisi Turkcell kadar iyi çekmiyor sizce Turkcell'de mi kalayım yoksa Vodafone türk Telekom mu geçeyim
Kesinlikle Türkcell çok daha iyi cekiyor yalan değil bende 1 ay önce geçtim ama burada senin ne istediğin önemli

Çekim Kalitesi Öncelikli olsun diyorsan Türkcell

Kampanya imkanın fazla olsun diyorsan Türk Telekom

Uluslararası imkanları daha genis olsun diyorsan Vodafone

Ben Suanki hattımda da 3 operatörü de kullanmıs bulunuyorum Su anda Türkcell'den mennunum.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Vodafone bölgende çekiyorsa güzel tarifeleri var şuanda 25 gb internet 1000 dk 250 sms ve sınırsız ınstagram, twitter, Facebook, youtube ve spotify paketini kullanıyorum 230 tl ödüyorum eskiden kaç gb internetim kalmış diye bakardım şimdi hiç bakmıyorum bazen wifi ye geçmeyi bile unutuyorum 😂

Palo DAYI

80+ Gold
Ben sahzen faturali olarak turkcel kullanıyorum 20gb +20gb sosyal medya var geçen ayn geçiş yaptım faturaliya 1 sene 290 tl odiycem cekim olarak benim bulunduğum yerde en iyisi turkcell

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
turk telekom daha ucuz turkcellden vodafone bana kötü geliyor o çekmeme sorunu internet yavaşlığı bayıyor beni.Turk telekom prime kullanırsan ucuza gelebilir ben yıllardır prime kullanıcısıyım 25gb 2000dakıka 2000sms 140tl ödüyorum

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Türk Telekom Değerli Prime 30 GB tarifesine geçtim dört gün önce. Sözleşmeli olarak 320 TL.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,278
İsim
.
Reis sorduğun soru değil tarrışmasız turkcell.
Vodofone babam kullanıyor çekmiyor kendimi bildim bileli çekmiyor.
TT kullanıyordum kasım a kadar.Onda çekmeme değil komple internet gidiyordu bağlanmıyordu hiçbiryere.
Kasımda TURKCELL e geçtim dünya varmış reis gençleştim resmen bu kadar mı farkeder.
Şimdi TURKCELL e 40GB+1000DK 195 TL ödüyorum aşşşırı memnunum

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Kerem
Vodafone hakkinda tek tavsiye verebileceğim konu bolgende çekiyor mu? Eğer çekiyorsa ne kadar hızlı çekiyor. Ben antalya merkezde yasiyorum vodafone cekiyor evet ama hayatimda bu kadar yavaş video yüklendiğini hatirlamiyorum hiçbir sağlayıcıda defalarca aramama rağmen maalesef çözüm yok. Geçen paket sayfalarinda gezerken ekstra hızlı falan diye paket sattiklarini gördüm.Orda anladım mevzuyu adamlar sana düşen download speed’i olabildiğince kısıyor. Cihazım iPhone XR kardeşimde 14 Pro var ondada mevzu aynı.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
Ne yaptın reis türkcell 195TL 40 GB ne 320 si
pakett linkini atar msnız turkcel yenı hatlılara özel sundugu paketler
1705223238686.png

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Vodafone bölgende çekiyorsa güzel tarifeleri var şuanda 25 gb internet 1000 dk 250 sms ve sınırsız ınstagram, twitter, Facebook, youtube ve spotify paketini kullanıyorum 230 TL ödüyorum eskiden kaç gb internetim kalmış diye bakardım şimdi hiç bakmıyorum bazen wifi ye geçmeyi bile unutuyorum 😂
Aynı tarifeye YouTube yok 155 lira vergi dahil ödüyorum

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Turk telekom orta şekerlidir vodafone ben kullandım evet ucuz ama beni illallah ettirdi ne instagramı açıyor ne youtube açıyor 5mbps bağlantı veriyor 4.5G ile kafayı yedim artık ucuz mu ucuz ama ucuz etin yahnisi işte. En son Turkcell'e geçtim artık evet pahalı ama ne takılma ne donma ne kasma hiçbir şey yaşamadım çekim kalitesi de gayet iyi pahalı ama insanı süründürmüyor en azından tavsiye ederim vodafone yani vodafone baz istasyonu benim evimin çatısına kurulmadığı sürece geçmem

Top Bottom