Neler Yeni

Turkcell vs Vodafone vs Türk Telekom

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,903
İsim
.
Valla guzel fiyatmis
Çok güzel fiyat reis.
TT deyken 15GB+1000DK 175 TL ödüyordum yetmiyordu 60-70 TL ye de internet alıyordum.
240-250 den aşağı ödemiyordum.
Şimdi hem GB fazla hem fiyat az hem TURKCELL kalitesi çok iyi denk geldi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Turk telekom orta şekerlidir vodafone ben kullandım evet ucuz ama beni illallah ettirdi ne instagramı açıyor ne youtube açıyor 5mbps bağlantı veriyor 4.5G ile kafayı yedim artık ucuz mu ucuz ama ucuz etin yahnisi işte. En son Turkcell'e geçtim artık evet pahalı ama ne takılma ne donma ne kasma hiçbir şey yaşamadım çekim kalitesi de gayet iyi pahalı ama insanı süründürmüyor en azından tavsiye ederim vodafone yani vodafone baz istasyonu benim evimin çatısına kurulmadığı sürece geçmem

Vodafone bana bedava hizmet verse yine geçmem. Öyle bir kin güttüm. Sayısını hatırlamadığım kadar müşteri temsilcisine sorunu tane tane defalarca izah etmeme rağmen çözmeyip, bayinin sebep olduğu hatanın bedelini bana kitledikten sonra haklı olduğumu belirtmeleri inanılmaz bir tecrübe oldu benim için!

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Vodafone bana bedava hizmet verse yine geçmem. Öyle bir kin güttüm. Sayısını hatırlamadığım kadar müşteri temsilcisine sorunu tane tane defalarca izah etmeme rağmen çözmeyip, bayinin sebep olduğu hatanın bedelini bana kitledikten sonra haklı olduğumu belirtmeleri inanılmaz bir tecrübe oldu benim için!
kesinlikle aynısını düşünüyorum. Bu internetin yavaşlığından mütevellit defalarca müşteri hizmetlerini aradım en sonunda sim kartı değiştirmem gerektiğini söylediler ve üstüne benden parasını istediler ki değiştirince de düzelmedi.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kesinlikle aynısını düşünüyorum. Bu internetin yavaşlığından mütevellit defalarca müşteri hizmetlerini aradım en sonunda sim kartı değiştirmem gerektiğini söylediler ve üstüne benden parasını istediler ki değiştirince de düzelmedi.
Ve fiziki bir yeri bile yok heriflerin. Müşteri temsilcisi ve mahalledeki herhangi bir bayi. Bu kadar.

Sedcon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berkan
Şuan Turkcell aşmaz 7 GB kullanıyorum 145 TL falan veriyorum bana biraz pahalı gibi geliyor Vodafone ve Türk Telekomda kampanyalar daha iyi gibi ama benim bildiğim ikisi Turkcell kadar iyi çekmiyor sizce Turkcell'de mi kalayım yoksa Vodafone türk Telekom mu geçeyim
Şaşma turkcell'den
Ben de turkcell kullanıyorum sinemaya gidiyoruz turktelekom veya vodafone çekmiyor benim turkcell takır takır.
Hız olarak da yine turktelekom kullanan arkadaşımdan hızlı
Pahalı ama fiyatını hak ediyor.

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes miraç
Valla ben vodafone 20gb 100 lira veriom (yetmio)

Golf 4 R32

80+ Silver
Şuan Turkcell aşmaz 7 GB kullanıyorum 145 TL falan veriyorum bana biraz pahalı gibi geliyor Vodafone ve Türk Telekomda kampanyalar daha iyi gibi ama benim bildiğim ikisi Turkcell kadar iyi çekmiyor sizce Turkcell'de mi kalayım yoksa Vodafone türk Telekom mu geçeyim
Bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor.. Bana kalırsa türkcell ile devam edin fiyat normal.
benim olduğum yerde sıralama yaparsam böyle olur Türkcell>Vodafone>TürkTelekom

Top Bottom