Neler Yeni

Türkiye Geneli 22 Temmuz Ürün Zamları

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,359
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Merhaba Donanım Arşivi Forum ailesi, maalesef ki bugün sizlere iyi haberlerle gelemiyorum. 22 Temmuzdan itibaren ülke genelindeki ayakkabı, tekstil, kozmetik ve gıda ürünlerinde çok ciddi fiyat artışları olacak. Ben Deichmann mağazasında çalışıyorum ve en basit court modeller bile 3-3.5k arasında olacak. Bilekli ayakkabılar 2.8k dan 4k ya çıkacak. Çanta, kep, şapka vb. ürünlerde de aynı oranlarda artışlar söz konusu olacak. Bu oranlarda artış yapacak olan diğer mağazalar ise FLO, Instreet, Boyner ve Skechers. Tanıdığım olan ve kesin bilgi sahibi olduklarım bunlar. Tahminlerime göre şuan indirim ve kampanya yaparak stok eritip daha sonrasında da ürün fiyatlarında artış yapacak mağazalar da illa ki olacak. Yani şuan kampanya yapan mağazalarda da artış olacak. Sizin kendi çalıştığınız veya tanıdığınızın çalıştığı ve zam yapacak olan mağazalar var ise aşağıya lütfen belirtin ki ihtiyacı olan arkadaşların haberi olsun ve oralardan zamdan önce alışveriş yapsınlar. Lütfen ihtiyacınız varsa 22 Temmuza kadar alın, aksi takdirde zaten zor aldığımız ürünleri de almamız artan kredi kartı vade faiz oranları ile daha da zorlaşacak. Bir nebze taksitle alıp hallediyorduk ancak onu da yapamayacağız.
@Mehmet Yılmaz abi ana konu yap ki daha fazla kişi görsün ihtiyacı olan birisi denk gelme şansı artsın.

HDogus

80+ Bronze
Bu neyin zam olayı artık saçmalamaya başladı. Ekonomi yönetimi sıkıntılı eyvallah ama birazda iğneyi kendimize batırmak lazım.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Sketchers'tan ayakkabı almayı düşünüyordum internetten bir model beğenip getirteyim bari hemen.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,897
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Gelmezse şaşarım zaten

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,359
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu neyin zam olayı artık saçmalamaya başladı. Ekonomi yönetimi sıkıntılı eyvallah ama birazda iğneyi kendimize batırmak lazım.
Hükümetin işlem başına bankalardan aldığı yazarkasa pos vergisi ve vade farkı vergisi arttı. Bunu da bankalar müşterisi olan şirketlere pos kirası ve vade farkı faizini %7den %10 a artırmasıyla yansıtıyor. Sebebi ise hükümetin her işlemi takibe alarak vergi kaçırılmasının önüne geçmesi, bu takibin masraflarını da bizden çıkarıyor :D. Ayrıca benzin fiyatlarının sabitlenmesi nedeniyle bir şekilde toplu alım ile ucuza kapatılan lojistik masrafları da fırladı resmen. İğneyi artık biz neremize batıralım bilmiyorum ama mecliste 20 liraya kebap yiyen adamın umrunda olmayız sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca tasarruf önlemleri adı altında kamu ve özel şirketlere denetleyecek birimler oluşturulup bunlar için hazineden veya ek vergi ile masrafların karşılanmasına ilişkin mevzuat da hazırlanıyor, tasarruf yapmak için masraf yapıyoruz yani :D :D

Starlex

80+ Silver
Merhaba Donanım Arşivi Forum ailesi, maalesef ki bugün sizlere iyi haberlerle gelemiyorum. 22 Temmuzdan itibaren ülke genelindeki ayakkabı, tekstil, kozmetik ve gıda ürünlerinde çok ciddi fiyat artışları olacak. Ben Deichmann mağazasında çalışıyorum ve en basit court modeller bile 3-3.5k arasında olacak. Bilekli ayakkabılar 2.8k dan 4k ya çıkacak. Çanta, kep, şapka vb. ürünlerde de aynı oranlarda artışlar söz konusu olacak. Bu oranlarda artış yapacak olan diğer mağazalar ise FLO, Instreet, Boyner ve Skechers. Tanıdığım olan ve kesin bilgi sahibi olduklarım bunlar. Tahminlerime göre şuan indirim ve kampanya yaparak stok eritip daha sonrasında da ürün fiyatlarında artış yapacak mağazalar da illa ki olacak. Yani şuan kampanya yapan mağazalarda da artış olacak. Sizin kendi çalıştığınız veya tanıdığınızın çalıştığı ve zam yapacak olan mağazalar var ise aşağıya lütfen belirtin ki ihtiyacı olan arkadaşların haberi olsun ve oralardan zamdan önce alışveriş yapsınlar. Lütfen ihtiyacınız varsa 22 Temmuza kadar alın, aksi takdirde zaten zor aldığımız ürünleri de almamız artan kredi kartı vade faiz oranları ile daha da zorlaşacak. Bir nebze taksitle alıp hallediyorduk ancak onu da yapamayacağız.
@Mehmet Yılmaz abi ana konu yap ki daha fazla kişi görsün ihtiyacı olan birisi denk gelme şansı artsın.
Güle güle nike merhaba slazenger lumberjack

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,359
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güle güle nike merhaba slazenger lumberjack
Lumberjack Ziylanın, FLOnun markası. Onda da zam olacak :) Slazenger da kalite düşürür.

Top Bottom