Neler Yeni

Türknet Akşam Ping Sorunu (Sadece Fortnite)

Semih317

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güner Semih Ünalmış
Merhaba Arkadaşlar öncelikle site hayırlı olsun İnşallah daha da gelişir :). Benim aylardır çok ciddi bir ping sorunum var akşamları 150-200 ping alıyordum Türknet`le baya konuştum en sonunda pingim 60`lara düştü ama Fortnite oynuyorum ve harita yüklenmiyor oyuna geç giriyor hiçbir şekilde oyun oynanmıyor. Konuşmaya devam ediyorum Türknet`le ama düzeltebileceklerine inanmıyorum açıkçası, Ayrıca akşam film izlerken de donma oluyor ama Youtube`dan bir şey izliyorum hiçbir sıkıntı yok. Ne yapmam lazım yardımcı olabilecek var mı?

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Senin sunucunun ve fortnite sunucun arsında ki yoğun kullanımdan dolayı olabilir bu ara türknet de az da olsa yavaşlamalar mevcut.

quickally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ALi
İnsanlar #EvdeKal dıkları için hatlar yoğun heleki yurtdışı felaket pingli durumda bu yüzden sizde yurtdışı sunuculu oyunlarda sorun yaşarsınız.Bende farkındayım bazı sitelerin yüklenemediğinin hatta nette kopmalar oluyor bu aralar düzelecektir yakında sabretmelisiniz bir süre. 2 buçuk yıldır Turknet kullanıyorum memnunum. 100mb/4mb

GodlyPain

80+ Bronze
Yoğunluktan dolayı akşam ping yaşıyor olabilirsiniz. Sabah namazına doğru oyun oynayın :D

Semih317

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güner Semih Ünalmış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnsanlar #EvdeKal dıkları için hatlar yoğun heleki yurtdışı felaket pingli durumda bu yüzden sizde yurtdışı sunuculu oyunlarda sorun yaşarsınız.Bende farkındayım bazı sitelerin yüklenemediğinin hatta nette kopmalar oluyor bu aralar düzelecektir yakında sabretmelisiniz bir süre. 2 buçuk yıldır Turknet kullanıyorum memnunum. 100mb/4mb
Doğru ama bu olay Türkiye`de bu kadar büyümeden önce de böyleydi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,852
Üyeler
154,476
Son üye
karabuklu
Top Bottom