Neler Yeni

Türknet internet aktivasyon işlemi

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Ozan Yılmaz
Merhabalar, 22 eylülden beri türknet'e abone olmaya çalışıyorum 11 günlük bir aktivasyon işlemimiz vardı ve iptal edildi abonelik ile sorun çıkmış ve 11 günümüz boşa gitti şimdi yeni bir abonelik kaydı oluşturdum ve e devlet üzerinden dijital sözleşmeyi kabul ettim fakat hala türknet online işlemlerde dijital sözleşmenizi onaylayın kısmıyla karşılaşıyorum ufak bir hata mıdır yoksa türkneti aramam mı gerekiyor?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,450
İsim
Olcay akbulut
aramadan olur mu hocam bu işler arasana

• Beğen
Reaksiyonlar: com2

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Ozan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aramadan olur mu hocam bu işler arasana
valla iyi diyorsunuz ama arıyorum hiç kimseye ulaşılmıyor siz sadece arama talebi bırakmış oluyorsunuz onlar da ararsa arıyorlar sizi veys online destek kullanıyorum aramak yerine mail atıyorlar türknet ile bir iletişim sorunu var gerçekten insanların zamanlarını boşa harcıyorlar

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Burak
Merhabalar, 22 eylülden beri türknet'e abone olmaya çalışıyorum 11 günlük bir aktivasyon işlemimiz vardı ve iptal edildi abonelik ile sorun çıkmış ve 11 günümüz boşa gitti şimdi yeni bir abonelik kaydı oluşturdum ve e devlet üzerinden dijital sözleşmeyi kabul ettim fakat hala türknet online işlemlerde dijital sözleşmenizi onaylayın kısmıyla karşılaşıyorum ufak bir hata mıdır yoksa türkneti aramam mı gerekiyor?
Normalde telefondayken bu işlem yapılıyor siz telefonumu kapattınız kişinin yüzüne 😅😆

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Ozan Yılmaz
Normalde telefondayken bu işlem yapılıyor siz telefonumu kapattınız kişinin yüzüne 😅😆
dijital onay e devlet üzerinden yapılıyor sonrasında sesli onay için arıyorlar ben dijital onayı yaptım ama hala onaylayın yazısı var

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Burak
dijital onay e devlet üzerinden yapılıyor sonrasında sesli onay için arıyorlar ben dijital onayı yaptım ama hala onaylayın yazısı var
Kanka zaten bağlantı sürecinden haberim var demek istediğim müşteri hizmetlerini ile görüşürken sizi yönlendiriyor ya diyor tekrar arayana kadar onaylayın yada telefondayken anlık onaylayın devam edelim diyor başvurunuza

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Ozan Yılmaz
Kanka zaten bağlantı sürecinden haberim var demek istediğim müşteri hizmetlerini ile görüşürken sizi yönlendiriyor ya diyor tekrar arayana kadar onaylayın yada telefondayken anlık onaylayın devam edelim diyor başvurunuza
aga bunları görüşme esnasında anlık yaptırmadı hiç bana 🤯

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Burak
aga bunları görüşme esnasında anlık yaptırmadı hiç bana 🤯
Abooovv ara görüş de böyle böyle başvuru yaptım hala yarım kaldı tamamlamak istiyorum de beklersen hiçbir şey olmayabilir boşuna zaman kaybetme

Top Bottom