Neler Yeni

Tv Plus vs Tivibu GO

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Taylan Şimdi
Arkadaşlar yeni TV aldık eve TCL 55C645. Fakat uydu kablosu takmak istemiyoruz. Smart TV Android Google destekli. TV Plus ve Tivibu Go arasında kaldım. Hangisi ile devam edersem canlı yayın kanalları kaliteli kesintisiz şekilde hizmet sunar ? Birde bu programlar direkt internet hızına bağlı olduğu için ne kadar sağlıkl olur akıcı ve sorunsuz kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi ?

Görüntü kalitesi nedir 1080p mi 4K mı ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar yeni TV aldık eve TCL 55C645. Fakat uydu kablosu takmak istemiyoruz. Smart TV Android Google destekli. TV Plus ve Tivibu Go arasında kaldım. Hangisi ile devam edersem canlı yayın kanalları kaliteli kesintisiz şekilde hizmet sunar ? Birde bu programlar direkt internet hızına bağlı olduğu için ne kadar sağlıkl olur akıcı ve sorunsuz kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi ?

Tivibu Go sanırım daha iyidir. Ben TV+ kullanıyorum (superonline internet olunca yanında veriyorlar) televizyonda internet hızlı ise iyi, yavaş internetle ise berbat ikide bir donuyor. Web tarayıcısında ise garip sorunlar var mesela son 1 saat geriye alınmıyor.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
4K yayın veren uygulama yok. İPTV box destekli TV+ alırsan 4K destek veriyor. Onun haricinde TV+ 1080P yayın veriyor. Evde 1000mbps internetim var sorunsuz şekilde kullanıyoruz. Ama tabii ki tv+ uygulaması ağır çalışıyor.
Bendeki Tv : Philips 55" 55PUS8007
Mesaj otomatik birleştirildi:

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4K yayın veren uygulama yok. İPTV box destekli TV+ alırsan 4K destek veriyor. Onun haricinde TV+ 1080P yayın veriyor. Evde 1000mbps internetim var sorunsuz şekilde kullanıyoruz. Ama tabii ki tv+ uygulaması ağır çalışıyor.
Bendeki Tv : Philips 55" 55PUS8007
Mesaj otomatik birleştirildi:
Anladım hocam zaten sadece show tv atv star tv8 gibi kanallar için alacağım film dizi vs farklı platformlardan izliyoruz. 100 mbps internet yeterli olur o zaman değil mi bu kanalları kesintisiz düzgün izlemek için

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Anladım hocam zaten sadece show tv atv star tv8 gibi kanallar için alacağım film dizi vs farklı platformlardan izliyoruz. 100 mbps internet yeterli olur o zaman değil mi bu kanalları kesintisiz düzgün izlemek için
Evet yeterli olur 100mbps internetiniz.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
25 ve üstü TV+ için yetiyor. Bizde 5-8Mbps internet vardı onla baya donuyordu.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom