Neler Yeni

twich yüzümü göstermeden yayın açmak mümkünmü

G4M3RLAV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
g4m3r lav
yayın açmak istiyorum ancak yüzümü ve kendi sesimi kullanmak istemiyorum bunun bi uygulaması falan varmı

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Uygulamadan kastın ses değiştirme programı falan mı? Kamerayı yayına vermeyip mikrofonu da devre dışı bıraktığında yüzün ve sesin yayına gitmemiş olur zaten. Tam olarak ne yayını açacaksın?

G4M3RLAV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
g4m3r lav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulamadan kastın ses değiştirme programı falan mı? Kamerayı yayına vermeyip mikrofonu da devre dışı bıraktığında yüzün ve sesin yayına gitmemiş olur zaten. Tam olarak ne yayını açacaksın?
oyun çoğunlukla
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyle değil amacım sesimi değiştirmek ve yüzümü göstermemek

neverider

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kaan akan
Hocam kamera olmadan izlenemezsin diye düşünüyorum

G4M3RLAV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
g4m3r lav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
niye o zaman mithrain binlerce izleniyor? milleti yanlış yönlerdimeyin lütfen kamera olmadan gayet iyi de izlenirsin ama sesini değiştirme
sesim i değiştirme seebim yaşımın küçük olması amaç o

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
sesim i değiştirme seebim yaşımın küçük olması amaç o
Ee sesini değiştirince ne değişecek? Orijinal olmadığı anlaşılır zaten ve bu da pozitif etki yaratmaz. Kendin gibi ol daha çok izlenirsin.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Zaten izlenme ihtimalin cok az eger ki oyun yayinlari yapacaksan. (Cunku herkes oyun yayini yapiyor farkli bir sey olsa neyse) Ayrica kamerada da acmayacaksan neden baska yayincilar varken seni izlesinler ki bunu dusunmen gerek. Cunku hem ses degistirip hem kamera kapayip yayin acacaksan samimi olmaz bir kere yani izleyici baska bir yayinci varken seni izlemez. He ama bu yayin acma demek degil oyle zevkine acmayi dusunuyorsan ac gitsin ne olacak.

G4M3RLAV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
g4m3r lav
Zaten izlenme ihtimalin cok az eger ki oyun yayinlari yapacaksan. (Cunku herkes oyun yayini yapiyor farkli bir sey olsa neyse) Ayrica kamerada da acmayacaksan neden baska yayincilar varken seni izlesinler ki bunu dusunmen gerek. Cunku hem ses degistirip hem kamera kapayip yayin acacaksan samimi olmaz bir kere yani izleyici baska bir yayinci varken seni izlemez. He ama bu yayin acma demek degil oyle zevkine acmayi dusunuyorsan ac gitsin ne olacak.
öyle düşünüyorum

Top Bottom