Neler Yeni

Twitch Tırda Yayın Açmak İçin Sınırsız İnternet

Cesur49

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Tırda yolda giderken yayın açmak istiyorum ama malum internet paketleri pahalı ve kotalı. Acaba bildiğiniz bir operatörde sınırsız bir şekilde internet en azından sosyal medya platformları için sağlayan var mı? Şu an telekom kullanıyorum.

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
Arkadaşlar merhaba. Tırda yolda giderken yayın açmak istiyorum ama malum internet paketleri pahalı ve kotalı. Acaba bildiğiniz bir operatörde sınırsız bir şekilde internet en azından sosyal medya platformları için sağlayan var mı? Şu an telekom kullanıyorum.
hocam turkcelde platinum vardı galiba ama yanlış hatırlamıyorsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

superbox alıp 12v yerine takıp kullanabiliyorsunuz hocam oda var

Son düzenleme:

Cesur49

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam turkcelde platinum vardı galiba ama yanlış hatırlamıyorsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

superbox alıp 12v yerine takıp kullanabiliyorsunuz hocam oda var
Superbox iyi değil diyorlardı bir de çok pahalıymış. Acaba alternatif çıkar mı diye araştırıyorum.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Sen öyle deyince aklima chips geldi oda aynı şekilde yayın yapıyor galiba taşınabilir modem superbox gibi kullanıyor yada kotasız internet

Cesur49

80+ Bronze
Sen öyle deyince aklima chips geldi oda aynı şekilde yayın yapıyor galiba taşınabilir modem superbox gibi kullanıyor yada kotasız internet
Doğrudur. Baktım şimdi sınırsız superbox 1250 lira diyor. Şaka gibi memleket. Sanırım yapamayacağım.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,571
İsim
Yavuz
Vodafone un sınırsız sosyal medya paketi vardı bı ara ona bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
VODAFONE da sınırsız paketler var ama gideceğin yerler itibari ile çekim konusunda seni yarı yolda bırakabilir. çekim alanlarındaki yetersizliği tartışmaya kapalı. superbax da aşırı pahalı

Cesur49

80+ Bronze
Vodafone'daki paketlere baktığımda hiçbirinde Twitch içeriğini göremedim. Diğer sosyal platformları kapsıyor. Fırsat eşitsizliğinden ötürü istediğimi yapamayacağım, Youtube'dan devam.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
Alsan bile kral bizim şehirler arası yolda stabil şekilde çalışacağını sanmıyorum chip yurtdışında haliyle yapar gibi geliyo bana

Cesur49

80+ Bronze
Evet sürekli kesinti yaşarım zaten onda hemfikirim. İnternet gerçekten çok pahalı.

Top Bottom