Neler Yeni

Twisted Minds 27 TM27DQI 240 Hz QHD 1ms Monitor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
LG panel diyen kişi benim ürünü aldım 1 2 gün denedim bilgisyaarim olmadığı için kuzneim bilgisayara bağladım 0 ölü pixel 0 ghosting (ghostingten pek anlamıyorum kuzen cam gibi maşallah dedi) ürün ekran kalitesi renk doygunluğu ve malzeme kalitesi benim evdeki LG 2k 144hz monitör ile aynı kopyala yapıştır tek sorunu kasasında ufak bir çizik ile geldi maa ölü pixel ve ghosting olmadığı için değişim ve iade ile ugraşmak istemedim çizik bu şekilde kaliteli bir ürün

Ekler

• 20230601_103440.jpg
    20230601_103440.jpg
    1.8 MB · Hit: 70

CgI__

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut CEBİ
2 hafta önceki 7600 olan fiyatını görmedin demek :)
Üzücü bir durum ama hala özelliklerine göre ucuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

LG panel diyen kişi benim ürünü aldım 1 2 gün denedim bilgisyaarim olmadığı için kuzneim bilgisayara bağladım 0 ölü pixel 0 ghosting (ghostingten pek anlamıyorum kuzen cam gibi maşallah dedi) ürün ekran kalitesi renk doygunluğu ve malzeme kalitesi benim evdeki LG 2k 144hz monitör ile aynı kopyala yapıştır tek sorunu kasasında ufak bir çizik ile geldi maa ölü pixel ve ghosting olmadığı için değişim ve iade ile ugraşmak istemedim çizik bu şekilde kaliteli bir ürün
Cevabınız için teşekkür ederim.

Peki hocam genel izlenim olarak önerir misiniz?

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Üzücü bir durum ama hala özelliklerine göre ucuz

Cevabınız için teşekkür ederim.

Peki hocam genel izlenim olarak önerir misiniz?
7850 ye aldım amazonda 7700tl idi bitti önerir misin dersen direk öneririm bu paneli alienware ve viewsonic in elite serisi monitöründe de var köprü altı değil yani gayet kaliteli ki Nano ips sadece LG panel de var

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Emre Erkan Aydın
zaten ben baktım lg panel olarak gözüküyor servis menüsünde LM270WQB-SSA1 paneli bu 200Hz 10 bit, 240 Hz 8 bit mevcut ve oc yapamıyorsun max 240 hz 241 dahi olmuyor fp bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mustafa öztürk
alan kulananlar memnunmu haladaha veyada yeni alanlar varmı daha memnunmu ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,382
Üyeler
157,528
Son üye
tdemir
Top Bottom