Neler Yeni

TWISTED MINDS 27 TM27DQI QHD 240Hz RGB NANO IPS MONİTÖR(kullananlar kulübü)

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Hamza özel
O kadar olur hocam bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten oyun vs oynarken belli olmaz siyah ekranda belli oluyo ışık sızması bide kamerada daha patliyo
Arkadaş sordu diye yazdım ben fark etmedim bile 5 10 dakka sağdan soldan uzaktan bakınca dikkatimi çekti üstler de yanlarda hiç yok altakinide hissedemezsin zaten fotoda belli oluyor.

Jester

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kerem Çevik
Arkadaş sordu diye yazdım ben fark etmedim bile 5 10 dakka sağdan soldan uzaktan bakınca dikkatimi çekti üstler de yanlarda hiç yok altakinide hissedemezsin zaten fotoda belli oluyor.
Normal hocam bende lg 27gl850b vardı bundan çok daha fazla vardı ips ekran alıyorsan ışık sızması ve ips glowu dert etmiyiceksin güzel monitör güle güle kullanın bende 2k 165hz olanı alabildim bütçe ona yetti yarın gelecek bakalım hayırlı olsun sizede

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Hamza özel
Normal hocam bende lg 27gl850b vardı bundan çok daha fazla vardı ips ekran alıyorsan ışık sızması ve ips glowu dert etmiyiceksin güzel monitör güle güle kullanın bende 2k 165hz olanı alabildim bütçe ona yetti yarın gelecek bakalım hayırlı olsun sizede
Katılıyorum.Sizede şimdiden hayırlı olsun fiyatına göre çok güzel ürün aldınız bence sizde.Asusun TUF Gaming VG27AQ 27 denk olduğunu düşünüyorum sizin aldığınız modelin.(kağıt üstünde öyle gözüküyor)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,039
İsim
Bilal Tepe
Evet baya az bende MSI vardı 165hz qhd onda ekran bembeyazdı altlarda 10 monitörden 8 inde var 20 30 bin TL verince olmuo 😁

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,039
İsim
Bilal Tepe
Vallaha mıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı 😍
Evet hocam 8bit+ afrc olarak geciyo paneli de lg olması lazım Nano ips çünkü bana gelince bende incelicem

Tam siyah isteyen oled alabilir 😄
Aynen öyle 7800tl ye 2k 240hz o kadar olcak Nano ips 10 bit renk srgb 100 DCI P3 99 daha fazlasını istiyen akplidir

Canway

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan Yılmaz
4 ay önce 8500 tl fiyatla Dell S2721dgfa 165 hz wqhd aldım. Keşke bu monitörü o zaman görseydim.
Satıp buna geçmemek için kendimi zor tutuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Hamza özel
4 ay önce 8500 TL fiyatla Dell S2721dgfa 165 hz wqhd aldım. Keşke bu monitörü o zaman görseydim.
Satıp buna geçmemek için kendimi zor tutuyorum.
Bu monitör geçen hafta satılmaya başlandı,bence bekleyin 2-3 güne belli olur tam.Ama sizin elinizde o monitör varken satıp geçmek size çok büyük fark yaratmaz bence tabi fps oynamıyorsanız cs valorant gibi.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
kilan embappe
Evet hocam 8bit+ afrc olarak geciyo paneli de lg olması lazım Nano ips çünkü bana gelince bende incelicem

Aynen öyle 7800tl ye 2k 240hz o kadar olcak Nano ips 10 bit renk srgb 100 DCI P3 99 daha fazlasını istiyen akplidir
9k oldu kafayı yicem ya

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hayırlı olsun, panelini öğrenmek için aşağıdaki yöntemi dener misiniz?
Power tuşuna basılı tutarak monitörün güç kablosunu çıkarın, basılı tutmaya devam ederken güç kablosunu geri takın ve monitörün ekranının tamamen gelmesini bekleyin. Ekran geldikten birkaç saniye sonra bırakabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz bir menü açılmadıysa monitörün normal menüsü üzerinden giriliyor olabilir, normal menüsünde bir değişiklik var mı kontrol edin. Bir değişiklik yok ise aynı işlemi diğer tuşlar ile deneyebilirsiniz.

Monitörünüzde eğer joystick varsa aynı işlemleri joystick'i sürekli yukarıda/sağda/solda/aşağıda tutarak veya joystick'e basılı tutarak deneyebilirsiniz.

Örnek Factory Menü fotoğrafları:
1682525035383.png

1682525083837.png

Top Bottom