Neler Yeni

Öneri Twitch İçin F/P Webcam Önerisi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Cengiz
Selamlar Arkadaslar Düzenli Olarak Twitch'den Yayın Açmaya Başlamak İstiyorum Webcam'de Almak İstiyorum Bütçem Çok Yok F/P Birşeyler Arıyorum Önerilerinizi Bekliyorum (Kötü Görüntüsü Olan Piranha Gibi Markaları Önermesiniz Sevinirim Ucuz Olsun Ama Çokta Saçma Olmasın)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar Arkadaslar Düzenli Olarak Twitch'den Yayın Açmaya Başlamak İstiyorum Webcam'de Almak İstiyorum Bütçem Çok Yok F/P Birşeyler Arıyorum Önerilerinizi Bekliyorum (Kötü Görüntüsü Olan Piranha Gibi Markaları Önermesiniz Sevinirim Ucuz Olsun Ama Çokta Saçma Olmasın)
Hiç Mi Öneri Verebilecek Yok

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kötü Görüntüsü Olan Piranha Gibi Markaları Önermesiniz Sevinirim Ucuz Olsun Ama Çokta Saçma Olmasın
Alabileceğin en F/P ürün. Özellikle başlangıç yayınlarında işini görür.
Yayın yaptığın uygulamadan bazı eklentiler ile de görüntüyü biraz daha iyileştirirsin.
Ucuz kameraların neredeyse hepsi aynı özelliklere sahip olduğundan, en uygun seçenek bu.
Bu arada sırf "ucuz" diye değil, yukarıdaki kameraya sahip olduğumdan ve bildiğimden paylaştım.

Bu olmasın hocam, bundan daha üst bir model olsun dersen bütçeyi 400-500'e yükseltmek gerekiyor. Bütçe belirtirseniz öneriler değişebilir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alabileceğin en F/P ürün. Özellikle başlangıç yayınlarında işini görür.
Yayın yaptığın uygulamadan bazı eklentiler ile de görüntüyü biraz daha iyileştirirsin.
Ucuz kameraların neredeyse hepsi aynı özelliklere sahip olduğundan, en uygun seçenek bu.
Bu arada sırf "ucuz" diye değil, yukarıdaki kameraya sahip olduğumdan ve bildiğimden paylaştım.

Bu olmasın hocam, bundan daha üst bir model olsun dersen bütçeyi 400-500'e yükseltmek gerekiyor. Bütçe belirtirseniz öneriler değişebilir.
hocam 400 - 500 arası önerir misiniz peki bunun yorumlarınınm çoğu berbat çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

@White Ravens ?

Son düzenleme:

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Logitech'în giriş seviye modelleri var, C270 ve C310. Eğer ucuza almak istersen, bu modelleri 2. el olarak kolaylıkla bulabilirsin.
Bir de Gaming Gecesi indirimlerinde Redragon markasının kameraları indirime giriyordu. İndirimde yakalarsan ona bakabilirsin.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Logitech'în giriş seviye modelleri var, C270 ve C310. Eğer ucuza almak istersen, bu modelleri 2. el olarak kolaylıkla bulabilirsin.
Bir de Gaming Gecesi indirimlerinde Redragon markasının kameraları indirime giriyordu. İndirimde yakalarsan ona bakabilirsin.
hocam üstünde 720 p diyor sence 1080 p olur mu bide sence kaliteli midir alınır mı yani sorun olmasın diye ilerde

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
hocam üstünde 720 p diyor sence 1080 p olur mu bide sence kaliteli midir alınır mı yani sorun olmasın diye ilerde
İyi görüntü veren 1080p kameralar pahalı oluyor. Oyun yayını yapacaksan, 720p yeterli olur.
Kameraların modellerini YouTube'da aratarak detaylı inceleme ve test videolarına bakabilirsin.
Hatta Logitech'in modelleri ile Redragon modelinin birbirleri ile kıyaslandığı test videoları da var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,970
Üyeler
141,655
Son üye
ibrahim6048
Top Bottom