Neler Yeni

Twitch.tv Tarayıcınız Şu anda Desteklenmiyor Hatası

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Facebook
sefa753
Twitter
sefa_gkts
1702212748824.png

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum google chrome kullanıyorum uzantıları devre dışı bıraktım çerezleri sildim geçmişi sildim düzelmiyor edgeden girince giriyo ama google'dan giremiyorum hatayı alıpta düzelten var mı

duayen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Attila Timur
hangi eklentiler var ? instagram video indirici varsa sil öyle dene

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Facebook
sefa753
Twitter
sefa_gkts
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

duayen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Attila Timur
hepsini sil, twitch giriş yap sonra tekrar yükle bro. 1 hafta önce bende de oldu öyle yaptım düzeldi

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Bu sorun bende de var hala chrome ile giriş yaptım olmadı çerezleri temizledim önbelleği temizledim modeme reset attım dns değiştirdim dns otomatik yaptım eklentileri sildim hiç eklenti olmadan chrome kurdum yine olmadı ne yaptıysam çözemedim opera indirdim orada da aynısı oldu fakat ne hikmetse operada çerezleri temizleyip tekrar deneyince açıldı ama hala chromeden açılmıyor işin garip tarafı laptopta her tarayıcıda giriyor ama masa üstünde girmiyor çözemedim bende

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Facebook
sefa753
Twitter
sefa_gkts
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Kaan
bugün pc yi formatladım bende de açılmıyor artık tüm eklentileri kaldırdım çerezleri vs temizledim sonuç aynı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Mozilla Firefox kullanın.

Rufo

80+
reklam engelleyiciyi devre dışı bırakıp dene bi. Belki o yüzden yapıyordur

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
çalışan tarayıcı var zaten de chrome kullanmaya devam etmek istediğim için konu açtım buraya

Chrome'da böyle sorunlar yaşandığı için Firefox'u önerdim ben de.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit