Neler Yeni

TYT Matematik Kitap Önerisi

Rulep

80+ Gold
Çap fasikülleri bu mu hocam ?

Çap fasikülleri bu mu hocam ?

evet böyle ama oradan almayın eski basım bu yeni basımı turuncu kapaklı oluyor

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Nereden alayım kaynakları ? Tüm kitapları burdan sepete eklemişdimde. Hocam FKB için önerileriniz nedir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten kafam çok karışık , ne yapacağımı bilmiyorum :(

Rulep

80+ Gold
Nereden alayım kaynakları ? Tüm kitapları burdan sepete eklemişdimde. Hocam FKB için önerileriniz nedir ?
bulunduğunuz yerde kitapevleri yok mu oralara sorabilirsiniz bence oralardan alın fiyat farkı çok yoksa kargo işi uzun sürebiliyor aldıklarınız zora kaçıyor gibi bence kolay orta alın 1 kaynak bitirn sonra zora geçin kolay çözmeniz sizin kötü olduğunuz anlamına gelmez fkb için ben yanlış kaynaklar kullandığım için soğumuştum tek önerdiğim 40 Seans fizik olabilir ilk onu çözmüştüm hocalarınıza sorabilirsin şikâyetten dolayı öneremeyebilirler tek yakalarsanız önerebilir

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
bulunduğunuz yerde kitapevleri yok mu oralara sorabilirsiniz bence oralardan alın fiyat farkı çok yoksa kargo işi uzun sürebiliyor aldıklarınız zora kaçıyor gibi bence kolay orta alın 1 kaynak bitirn sonra zora geçin kolay çözmeniz sizin kötü olduğunuz anlamına gelmez fkb için ben yanlış kaynaklar kullandığım için soğumuştum tek önerdiğim 40 Seans fizik olabilir ilk onu çözmüştüm hocalarınıza sorabilirsin şikâyetten dolayı öneremeyebilirler tek yakalarsanız önerebilir
Ailemle bakayım :) Kitapevleri güzel kaynak önerir mi ?

Rulep

80+ Gold
Ailemle bakayım :) Kitapevleri güzel kaynak önerir mi ?
yayın işi bayilik olunca hepsi farklı kitabı satıyorlar bazıları aynı yayın oluyor genelde kendi kitaplarını satmaya çalışıyorlar ondan iyi de olabiliyor kötü de siz gezin yayınları not edin dediğim gibi hocalarına sor bunlar buldum hangisinde başlamalıyım diye önerirler

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
yayın işi bayilik olunca hepsi farklı kitabı satıyorlar bazıları aynı yayın oluyor genelde kendi kitaplarını satmaya çalışıyorlar ondan iyi de olabiliyor kötü de siz gezin yayınları not edin dediğim gibi hocalarına sor bunlar buldum hangisinde başlamalıyım diye önerirler
Peki hocam :)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
@DOGANALPASLAN daha sağlıklı cevap yazabilmen adına tek mesajda toplayayım.

Aktif matematik kitabı var bende şu anda. Sıfırdan başlıyor konsept olarak karekök sıfır ile aynı, tabi karekök daha zordur ama bende aktif varken karekök almama gerek var mı?

Gerek yok diyorsan aktif matematik(tyt) kitabının yanına ne alayım. Yani çok başlangıç da olmasın yani kitap konuyu öğretmek adına az zorluğunu göstersin.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Aktif matematik kitabı var bende şu anda. Sıfırdan başlıyor konsept olarak karekök sıfır ile aynı, tabi karekök daha zordur ama bende aktif varken karekök almama gerek var mı?
Hayır
Gerek yok diyorsan aktif matematik(tyt) kitabının yanına ne alayım. Yani çok başlangıç da olmasın yani kitap konuyu öğretmek adına az zorluğunu göstersin
345 , karekök 0 ikisinden biri
Git kırtasiyeye çözmeye çalış.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,804
Üyeler