Neler Yeni

Ucuz fiyata Gamepad önerisi

.RBO.

80+ Silver
Kablolu gta5 vs oynanacak (PC) ucuz gamepad önerisi

yaz_ici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
MUHAMMET Furkan yazıcı

bu güzel bende bunu kulanıyorum fakat ayrı olarak bluuteth ile baglayacaksan adaptor alman lazım içinden çıkan şarj kablosu ile oynaya bilirsin ama ayırca satıcının dedigine göre 4-5 ssat şarjı gidiyormuş bnece piyasadaki en iyi fiyat bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
samet fidan
İlgilendiği Kategoriler
Fırsatlar
Instagram
samet.fdnn

bu güzel bende bunu kulanıyorum fakat ayrı olarak bluuteth ile baglayacaksan adaptor alman lazım içinden çıkan şarj kablosu ile oynaya bilirsin ama ayırca satıcının dedigine göre 4-5 ssat şarjı gidiyormuş bnece piyasadaki en iyi fiyat bu
FİYATI BAYA İYİ ÜRÜN YORUMLARI DA GÜZEL FAKAT AYRI ADAPTÖR DEMİŞSİN İÇİNDEN ÇIKMIYOR MU ALSAM PC DE KABLOSUZ OYNAYAMAM MI ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
bende logitechin f710 kablosuz gamepadi mevcut gayet memnunum kablolu versiyonuda var onlara bakabilirsin yada msinin gamepadlerine bakabilirsin bütce belirtmediğin için bunları önerebilirim

yaz_ici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
MUHAMMET Furkan yazıcı
FİYATI BAYA İYİ ÜRÜN YORUMLARI DA GÜZEL FAKAT AYRI ADAPTÖR DEMİŞSİN İÇİNDEN ÇIKMIYOR MU ALSAM PC DE KABLOSUZ OYNAYAMAM MI ?
içinden ayrı adaptör çıkmıyor sadece kablosu çıkıyor bluetooh'lu kulanmak istersen ayrı olarak usb şeklinde satılıyor onlardan alman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
samet fidan
İlgilendiği Kategoriler
Fırsatlar
Instagram
samet.fdnn
WhatsApp Image 2024-04-28 at 00.02.55.jpeg

BUNUN GİBİ Mİ BU ATTIĞIM ŞEY KASADA bluetooh OLMADIĞI İÇİN ALMIŞTIM İŞE YARAR MI

mnurez10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Nur Çakar
Alıntıyı görüntüle
BUNUN GİBİ Mİ BU ATTIĞIM ŞEY KASADA bluetooh OLMADIĞI İÇİN ALMIŞTIM İŞE YARAR MI
Aynen o. Bu Bluetooth adaptörü bende de var gamepadle oynamak için almıştım bende. Yukarıdaki doubleshock'lardan da iki tane aldım birini kablosuz diğerini kablolu temiz bir şekilde oynuyoruz gayet düzgün çalışıyorlar ayrıca titreşimleri,touch screenleri vs. de oldukça iyi. Tek sorun kabloları biraz kısa o yüzden kendin usb kablo almak isteyebilirsin alacaksan o gamepadden

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
samet fidan
İlgilendiği Kategoriler
Fırsatlar
Instagram
samet.fdnn
Aynen o. Bu Bluetooth adaptörü bende de var gamepadle oynamak için almıştım bende. Yukarıdaki doubleshock'lardan da iki tane aldım birini kablosuz diğerini kablolu temiz bir şekilde oynuyoruz gayet düzgün çalışıyorlar ayrıca titreşimleri,touch screenleri vs. de oldukça iyi. Tek sorun kabloları biraz kısa o yüzden kendin usb kablo almak isteyebilirsin alacaksan o gamepadden
Aldım kanka onu yazdıktan sonra orjden farkı yok işlev açısından hissiyat dışında

Top Bottom