Neler Yeni

ucuz speed mouse pad önerisi

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
siz hangisini önerirsiniz ikeanin mouse padi mi yoksa hyper x in mouse padimi fiyat sıkıntı degil daha speed ve kaliteli olanı benim icin daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kullandım qck'dan bı tık daha iyi speed Mousepad'lar arasında sırıtmıyor bu adam cam mousepad gibi deli dehşet hızlı şeyler kullandığı için böyle söylüyor alışamamıştır ürün speed
anladım teşekkür ederim şimdi hangisini almalıyım kararsız kaldım hyper x mi yoksa ikeanin mouse padi mi

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
siz hangisini önerirsiniz ikeanin mouse padi mi yoksa hyper x in mouse padimi fiyat sıkıntı degil daha speed ve kaliteli olanı benim icin daha iyi

anladım teşekkür ederim şimdi hangisini almalıyım kararsız kaldım hyper x mi yoksa ikeanin mouse padi mi

Speed yazıyor fakat yavaş bir pad Ikea hem daha hızlı hem daha kaliteli

Alttaki yazdığımı okuyup siz kendiniz karar verin

Ekler

• Screenshot_2024-01-22-00-38-23-481_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-22-00-38-23-481_com.android.chrome.jpg
    595.4 KB · Hit: 28

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
Speed yazıyor fakat yavaş bir pad Ikea hem daha hızlı hem daha kaliteli

Alttaki yazdığımı okuyup siz kendiniz karar verin
anladım o zaman ikeanin mouse padini alacağım sadece boyutta birazcık takılı kaldım kücük olanı modeli ne kadar kücük onu bilmiyorum o yüzden kücük gelirse sıkıntı olur diye sanırsam büyüğünü alacağım sağolun

Colak1997

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer ÇOLAK
Hocam herhangi atılan hiç bir mouse padi almana gerek yok eğer saf hız istiyorsan yüzey kullanımdan bir süre sonra azıcık da olsa yavaşlayacaktır ama glorious element içe modelini alabilirsin fnatic jet in küçük versiyonu gibi en son 300-400 TL bandindaydi mousepad direk cam elyaf yüzey pürüzsüz dikişleri hissedilmeyen türden çok toz çekiyor geceleri üstüne bez atmak şart mikro fiber bez + silikonlu temizleyici ile temizleniyor (fnatic jet kullanıcısıyım)

Fiyatı artmış 500 olmuş ama yinede değerlendir derim kumaşlardan olabildiğince daha hızlı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,010
Üyeler
141,782
Son üye
Cerato
Top Bottom