Neler Yeni

Control veya Speed Mouse Pad Önerisi

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Nazmi Kaan
Selam Dostlar, fiyatı farketmeksizin mouse pad arıyorum. Mümkünse ömürlük sağlam bir mouse pad önerirseniz daha güzel olur, fiyat/performans aramıyorum.
Bir kaç araştırma yaptım şuanlık gözüme çarpan mouse padlerden birisi Endgame Gear Mpc450, ama bu mouse pad içinde çok speed diyorlar o yüzden kararsız kaldım.
Sadece fps oyunları oynayan birisiyim. Genellikle mouseyi bilekten çeviriyorum, Valorant ayarlarım 800 DPI 0.37 Sens.
Daha önce speed mouse pad kullanmadığım için çok mu hızlı gelir alışamaz mıyım bilmiyorum o yüzden bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar deneyimlerini aktarırlarsa süper olur.
Güncel kullandığım mouse pad : Klasse Longteng ama memnun değilim.
Ayrıca bir Mouse pad e o kadar para verilmez cart curt yazacak arkadaşlar fikirlerini kendilerine saklasınlar.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak Pirin
Selam Dostlar, fiyatı farketmeksizin mouse pad arıyorum. Mümkünse ömürlük sağlam bir mouse pad önerirseniz daha güzel olur, fiyat/performans aramıyorum.
Bir kaç araştırma yaptım şuanlık gözüme çarpan mouse padlerden birisi Endgame Gear Mpc450, ama bu mouse pad içinde çok speed diyorlar o yüzden kararsız kaldım.
Sadece fps oyunları oynayan birisiyim. Genellikle mouseyi bilekten çeviriyorum, Valorant ayarlarım 800 DPI 0.37 Sens.
Daha önce speed mouse pad kullanmadığım için çok mu hızlı gelir alışamaz mıyım bilmiyorum o yüzden bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar deneyimlerini aktarırlarsa süper olur.
Konudan bağımsız yanlış anlamayın ama 1 mousepade neden o kadar paralar veriyorsunuz anlamış değilim

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Nazmi Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
yo
ytde swarcow diye kanal var bu mousepadin incelemesi vardı galiba ona bakabilisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mousepadı kullanıyorum memnun değilim
niye memnun değilsiniz?

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Nazmi Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ytde swarcow diye kanal var bu mousepadin incelemesi vardı galiba ona bakabilisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye memnun değilsiniz?
6-7 Ay oldu temizliğinide yapıyorum ama rahat değilim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,252
Üyeler
141,269
Son üye
onrkkl