Neler Yeni

Ucuz telefon önerisi

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Selamlar gelecek ay ilk staj maaşım yatacak ve anneme telefon almak istiyorum babamda üstünü ben eklerim sen biraz koy dedi 3000-3500 TL arası bir bütçe belirledim kafamda.
0 telefon alıp giriş segmenti olacağına 2-3 sene öncesinin orta-üst segmenti olsun 2.el olsun düşüncesi var kafamda.
İstanbul'da Üsküdar'da oturuyoruz eğer değecekse başka şehire gidip bakmak veya almayı düşünebiliriz zaten ama İstanbul içi tercihimizdir.
Telefon önerisi arıyorum 4k ya kendimizi zorlarız ama iyi bir fark olması gerekiyor telefonda.
Aradığımız özellikler:
Annemin telefonla oyun vs oynamadığından lazım olan 2-3 özellik var.
Kamera fotoğrafları iyi çeksin çamur gibi çekmesin
Bu fotoğrafları depolayacak hafıza en az 64-128 gb bir telefon lazım önceki telefonları hep 8-16gb olduğundan depolama temizlemekten ben yoruldum bu sorunu yaşamasın.
Whatsapp Instagram gibi uygulamaları desteklesin sıkıntı çıkarmasın sınıf gruplarına fotoğraf atarken sorun yaşamasın kaliteden dolayı
Bunun dışında pek bir isteğimiz yok.
Öneriler için şimdiden teşekkürler

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,145
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Samsung S9 veya iPhone 8 alabilirsiniz 2. elde 3500 civarı bulunuyor ikiside

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Hasan344

80+ Gold

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Hasan344

80+ Gold

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
5.500 -6.000₺ den aşağı adam gibi cihaz bulmak zor. Ancak 4.000 ₺ civarında gm 22 plus alınabilir. 6.000 mah pili ve G80 işlemcisi ile iyi bir paket sunuyor. Ekranı da büyük olduğu için anneniz rahat eder diye düşünüyorum.
Bu seviyedeki telefonların çoğu G35 ile satılıyor. Üstelik çoğunda pusula bile yok. Gm de hiç olmazsa sensör bazında güncel bir durum söz konusu.

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
5.500 -6.000₺ den aşağı adam gibi cihaz bulmak zor. Ancak 4.000 ₺ civarında gm 22 plus alınabilir. 6.000 mah pili ve G80 işlemcisi ile iyi bir paket sunuyor. Ekranı da büyük olduğu için anneniz rahat eder diye düşünüyorum.
Bu seviyedeki telefonların çoğu G35 ile satılıyor. Üstelik çoğunda pusula bile yok. Gm de hiç olmazsa sensör bazında güncel bir durum söz konusu.
Katılıyorum bende gm 21 plus var oda oyun deneyimi için idare edilebilir dedirtcek bir cihaz

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,403
İsim
Emre
Yurtdışı redmi note 10s bakabilirsin

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Katılıyorum bende gm 21 plus var oda oyun deneyimi için idare edilebilir dedirtcek bir cihaz
Zaten bu devirde telefonların büyük çoğunluğu çin malı. Dolayısıyla aynı fabrikadan çıkıyorlar, sadece marka ve donanım değişik. Bazıları ise tamamen aynı. Mesela gm, eskiden gioneeden cihaz alırdı, gionee iflas edince blu adlı şirketten almaya başladı. blu phone g91 max, gm 22 produr mesela. Aynı şekilde gm 22 plus, blu G91s’dir. Ancak blu markası gionee gibi merdiven altı kalitede üretim yapmaz. Zira blu markası, aslen Amerika menşeilidir.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
ASME
Bu bütçelerde alabileceğiniz cihazlar giriş segment olacaktır. Bunu. Yerine yurtdışı cihaz almanızı tavsiye ederim. Örnek olarak infinix Note 12 G96 yada Xiaomi Redmi Note 11S 8/128gb alabilirsin. 4000 bandında...

Yok tr cihazı diyorsanız
Samsung A03 / Oppo A16 olabilir. Şahsen Samsung tavsiye ederim. Kamera ve işlemci olarak giriş segmentine göre rakiplerineiden bir tık önde. Ama sene 2022 ve 2023' e girerken hala microusb şarj girişini kullanmalarını bir eksi puan olarak yazıyorum.

Top Bottom